anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

prowizja od nieistniejących transakcji

misztalagnieszka
#8 Zapaleniec#

Drodzy sprzedawcy !! jest poważny problem z opłatami i naliczaniem prowizji. Wczoraj Klientka kupiła u mnie 3 produkty do każdego z nich wybrała payu ale nie zapłaciła. Dziś zapłaciła za wszystkie razem  przesyłka  0zł  ale niestety Allegro naliczyło mi prowizję za przesyłkę do każdego przedmiotu przez co zapłaciłam zamiast 3zł, 6zł - Proszę sprawdźcie swoje rozliczenia z allegro czy to pomyłka czy stałe ciągłe działanie Allegro. na rachunku wyraźnie odnośnika do płatności nie ma a prowizja jest pobrana do zapłaty. Jeżeli tak jest to jest to poważne przestępstwo. Czy ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie klientka wybrała wstępnie płatną wysyłkę, co potem zostało zmienione na wysyłkę darmową, a Allegro nalicza prowizję od pierwszego wyboru kupującego, czyli w tym przypadku z płatną przesyłką. Upomnij się o korektę prowizji tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=d1df83fc-8979-4595-90f6-008242ba2095&subjectId=ac728b31-9...

 
 
oznacz moderatorów

misztalagnieszka
#8 Zapaleniec#

ale jak ja o tym nie wiem to jest zwykła kradzież. to ja jeszcze muszę pilnować czy mnie nie okradają? ja takich transakcji mam sporo to teraz bee siedziała całymi dniami przed kompem pilnować kradzieży?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@misztalagnieszka No wszystkiego trzeba pilnować.

oznacz moderatorów

andrzejekm500
#9 Pomysłodawca#

to jest kradzież i wprowadzanie klienta( bo jestem klientem allegro) w błąd. Bo płacę wyższą prowizję niż jest to w regulaminie więc jest to łamanie regulaminu. To są działania niezgodne z prawem i ich regulaminem. Nieprawdopodobne że sprzedawcy się na to godzą.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@andrzejekm500 Widzę że niewiele czytasz na AG, jest tu wiele takich tematów.

oznacz moderatorów

andrzejekm500
#9 Pomysłodawca#

Pracuję nie mam czasu. tyram na czyjeś porszaki

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@andrzejekm500 Gratuluje możliwości.😁

oznacz moderatorów

andrzejekm500
#9 Pomysłodawca#

NA "czyjeś" - jak widać nie ma czego zazdrościć

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@andrzejekm500 Nie zazdroszczę, chociaż w dzisiejszych "czasach" możliwość pracy jest ograniczona(dla niektórych).

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

misztalagnieszka wystąp o zwrot prowizji i po odrzuceniu owolaj się , róznica zostanie zwrócona .

oznacz moderatorów