anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przedmiot odznaczony jako nowy po wydrukowaniu etykiety

musicman76
#12 Orędownik#

Wysyłam paczkę drukuję etykiete i zaznaczam przedmiot jako wysłany, odświeżam i mam odznaczony przedmiot jako nowe, oczywiście przy dużej ilości wysyłek można się pomylić i kilka razy komuś przesłać tą samą przesyłkę czy szanowne grono zaawansowanych sprzedawców też tak ma lub miało ? Pozdrawiam walczących z beznadziejnym allegro.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 Cześć. Podałeś zbyt mało informacji, żebym mogła Ci pomóc. Powiedz proszę jakiej metody wysyłki to dotyczy, gdzie ją wysyłasz (Wysyłam z Allegro, Manager InPost lub inne?), gdzie wyświetla się taki komunikat i podaj również numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Allegro- Moje Allegro-Sprzedaż-Obsługa zamówień-Zamówienia jeżeli klient kupi przedmiot oznaczony jest z boku status zamówienia jako nowe to gdy po wysłaniu paczki zmieniasz na wysłane to po odświeżeniu jest dalej nowe, dzięki temu można kilka razy wysłać tą samą przesyłkę, super !

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 Proszę Cię o zrzut ekranu i przykładowy numer zamówienia. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

status zamówienia 'wraca' ze statusu 'wysłane' na 'nowe', po odświerzeniu, niepotrzebny tu jest nr.zamówienia i trzuty ekranu, jest jak mówie

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@musicman76 próbowałeś wyczyścić pamięć podręczna przeglądarki i pliki cookies?

Zobacz czy tak samo się dzieje w trybie incognito.

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

jak to w trybie incognito.? jak wejsc w taki tryb ?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@musicman76 przeglądarkę uruchom w trybie incognito

oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

Też tak miałem kilka razy. Trzeba być czujnym bo status zamówienia 'wraca' ze statusu 'wysłane' na 'nowe'. Nie da rady tego udowodnić robiąc zrzut ekranu

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Dokładnie !

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@musicman76 mimo wszystko muszę poprosić Cię o zrzut ekranu abym mogła zgłosić sprawę do działu technicznego. Jeśli podasz mi numer zamówienia w którym tak się stało i zrzut gdzie zamówienie widnieje jako nowe będziemy wiedziać co robić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Już dziś jest ok, to było kilka zamówień, jeżeli taka sytuacja się powtórzy to tak zrobię

oznacz moderatorów

musicman76
#12 Orędownik#

Chociaż nie jestem pewien ale prawdopodobnie klientom powysyłałem podwójnie przedmioty przedwczoraj, 1tyś zł straty wynikający ze złego chodzenia serwisu to nie problem, i tak powszechnie wiadomo że na sprzedawcy są okradani jak się da przez allegro.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Bazujesz tylko na panelu Allegro - no to trochę ryzykowne. Ja łącze obsługę panelu z choćby kasowaniem maili ze skrzynki odbiorczej  (lub ich przenoszeniem do innego folderu).

Wówczas w takiej sytuacji sam się zorientujesz że coś jest nie tak i nie wyślesz dwukrotnie zamówienia. 

oznacz moderatorów