anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przelewy24 weryfikacja nowe konta do wypłat - nie działa NestBank

MAMY ROZWIĄZANIE!
mudol
#11 Animator#

Witam, zmieniłem sobie konto do wypłat, o ile w Payu wszystko ładnie przeszło, tak w Przelewy24 nie mam możliwości dokonania przelewu złotówki poprzez NestBank - ikona jest nieaktywna. W jaki sposób mam zrobić tą weryfikację?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

@mudol Wybierz z listy banków "przelew tradycyjny", następnie wejdź na stronę swojego banku i przelej 1 zł dokładnie na uzyskane dane.

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

ok poszło, choć trochę upierdliwe,

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Niestety, jest zwrot z przelewy24, od razu na drugi dzień, więc chyba nie przeszło,

Moderatorzy jakiś pomysł?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@mudol otrzymaliśmy informację od operatora, że przelew przeszedł i został zaksięgowany.  Obecnie trwa weryfikacja Twoich danych, która może potrwać maksymalnie do 5 dni roboczych. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

Ok super, szkoda, że na koncie allegro nie ma informacji, że przelew doszedł, mógłby taki się pojawiać coś na wzór "przelew prawidłowy, trwa weryfikacja danych" czy coś:)

Ale dzięki za info, pozdrawiam

oznacz moderatorów
mudol
#11 Animator#

A jednak kolejny problem, dostałem wiadomość, że muszę przesłać skan dowodu, dlaczego przy zwykłym koncie wymagacie skan dowodu? Dlaczego przy payu nie był potrzebny, dlaczego przy poprzednim koncie bankowym również nie był potrzebny?

 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mudol Przelewy24 to inny operator niż PayU i stosuje odmienne procedury weryfikacyjne. Jako Allegro nie ustalamy ich i nie mamy możliwości ingerowania w nie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów