anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przeliczanie rabatów w strefie okazji

univision_sklep
#7 Wielbiciel#

Witam,

nie znalazłem takiego tematu na forum, więc zapytam. Chodzi mi o sposób obliczania prowizji za wyróżnienie oferty z Allegro Okazje. Chodzi mi o konkretny, lakoniczny i dla mnie totalnie nie zrozumiały zapis pkt. 3 załącznika nr. 1 do Regulaminu - Stawki opłaty cyklicznej oraz prowizji wyrażone w kwotach brutto:

". Stawki dodatkowej prowizji wynoszące odpowiednio wskazany procent stawki, liczony
dodatkowo dla prowizji przypisanej do danej kategorii, opisanej w załączniku nr 4 do regulaminu
do regulaminu Allegro."

a pod spodem liczby od 33% do nawet 100%. Nie rozumiem tego w ogóle proszę o wytłumaczenie. Ponadto w regulaminie widnieje zapis, że umowa może być zawarta na co najmniej 30 dni, tymczasem, kiedy chcę zgłosić aukcję do tego programu nie mogę ustalić na ile czasu chcę ową umowę zawrzeć. W jaki sposób w takim razie jest ustalany czas trwania umowy i w jaki sposób się z jej rezygnuje?

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jeżeli dobrze pamiętam, to jest to podstawowa prowizja zwiększona jeszcze o ten procent.

A, no i ten, opłata codziennie przez 30 dni w wysokości jak wskazali w regulaminie. Nie wiem jaki to typ okazji, ale zwykle 2,99zł dziennie 🙂

P.S. nie możesz tego anulować, leci przez 30 dni - ja nie doczytałem, więc zamknąłem ofertę i tyle🤣

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@univision_sklep płacisz za każdy dzień opłatę 1 zł do 3 zł + 33 % do 100 % od pobranej prowizji 

Jak masz 10 % prowizji to pobiorą łącznie od 13,3 %  do 20 % w zależności od kategorii 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

univision_sklep
#7 Wielbiciel#

Dzięki!

Czyli załóżmy, że płace normalnie od 100 zł 10 zł prowizji, to po wyróżnieniu oferty Strefą Okazji dojdzie mi 100% od tych 10 zł? Czyli na koniec zapłacę:

[10 zł (normalna prowizja) + 10 zł (prowizja dodatkowa)]* każdy sprzedany przedmiot + 1-3 zł dziennie    ?

To teraz bardziej skomplikowana sprawa. Chcę promować rabat za zakup kilku sztuk. Są dwie opcje:

1. Sprzedaję drugi ten sam przedmiot za 50% ceny. Czy wtedy powyższy wzór jest stosowany do każdej sztuki osobno, a do tej drugiej dochodzi jeszcze dodatkowy rabat 50%?

2. Sprzedaję drugi przedmiot za 50%, ale można go wybrać 10 różnych przedmiotów. Czy wtedy powyższy wzór jest stosowany do każdego przedmiotu osobno, a do tego drugiego (najtańszego) dochodzi jeszcze dodatkowy rabat 50%? Czy wtedy opłata dzienna jest pobierana od wszystkich 11 przedmiotów, które tworzą konstelację potencjalnych zestawów uprawniających do otrzymania rabatu 50%?

pozdrawiam

oznacz moderatorów