anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Pocztex kurier 48

MAMY ROZWIĄZANIE!
eveeanime
#12 Orędownik#

Po jakim czasie od wysyłki dochodzą Wasze paczki do klientów Pocztexem? Ja wysłałem paczkę w poniedziałek rano.Koło 11 odebrana z poczty i na trackingu  od tamtej pory cały czas w podróży. jak to możliwe?

Jakie macie doświadczenia?

pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime Kontaktowałaś się z Pocztą, żeby wyjaśnić tę sprawę? Możesz napisać lub zadzwonić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

U kurierów jest to możliwe ,pewnie gdzieś się zawieruszyła .Niedawno kupowałem od jednego sprzedawcy towar który został wysłany dwiema paczkami tego samego dnia i o tej samej porze a dotarły do mnie w różnych dniach .

oznacz moderatorów
eveeanime
#12 Orędownik#

dziękuję za odpowiedź  na szczęście po tygodniu paczka doszła 😀 Ale gdybys mógl m jeszcze  podpowiedzieć taka sprawę.Otóż przy wysyłce Pocztex  wpisałem  wymiary swoich paczek wydrukowałem etykiety a na poczcie okazało się że druknęło sie jako gabaryt A  .Nie wiem w którym miejscu zmienić gabaryt.z góry dzięki

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@eveeanime czy nadawałeś przesyłki przez Wysyłam z Allegro? Tutaj są podane maksymalne wymiary przesyłek nadawanych przez Pocztex. Jeżeli Twoja przesyłka ich nie przekracza, być może z automatu została określona jako gabaryt A.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów