anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesyłki Allegro Inpost. Jeśli nie zapłacicie za abonament 39 zł, to nie wyślecie w tej formie.

arekb81
#9 Pomysłodawca#

Jako zwykły Kowalski sprzedałem przedmiot na "normalnym" Allegro oferując tańszą wysyłkę przez Allegro Inpost.

Loguję się więc na konto w Inpost do menedżera przesyłek i chcę jak zwykle zaimportować

dane do przesyłki, a tu niespodzianka - nie da się. Powiązałem ponownie konto - nie działa.

Szukam swojej zakończonej aukcji - nie ma. Tylko sprzedaż na Allegro Lokalnie.

No to może menedżer sprzedaży? Tu kolejna niespodzianka. Nie wejdziesz. Zapłać, to ci pokażemy.

I wszystko stało się jasne. Chodzi o kolejne skubanie użytkowników.

Musiałem niestety dopłacić i wysłać paczkę w normalnym trybie.

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@arekb81  a miałeś towar w smarcie czy sam se zrobiłeś wysyłkę 0 zł, bo żeby mieć smarta trzeba np. mieć zakładkę zwroty, cenę dostawy 8,99 zł paczkomat itp  🙂  na lokalnie nie ma smarta 😞 nie trzeba żadnego abonamentu opłacać żeby mieć w sprzedaży smarta 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

arekb81
#9 Pomysłodawca#

Nie wysyłałem przez żaden SMART, tylko zwyczajnie przez Allegro Inpost, a dokładniej wybrałem opcję Allegro Minikurier24 Inpost, gdzie cena to 10,95 zł.

Musiałem wysłać z ubezpieczeniem za ponad 21 zł.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@arekb81  zasugerowałem się 39 zł 🙂  a zmieniłeś typ przesyłki w imporcie allegro ?  nie wiem jak z kurierami ale może musisz mieć na to umowę, bo paczkomaty można przedpłatą, samo udostępnienie nie zawsze się sprawdza często dochodzą umowy na przesyłki allegro 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

arekb81
#9 Pomysłodawca#

Powiem tak; do dzisiaj wszystko działało, nie trzeba było mieć żadnej umowy z kurieriami, bo tą umowę ma Allegro. Inpost chyba importuje dane z menedżera sprzedaży. Allegro wprowadziło abonament na menedżera i stąd może być blokada.

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Nie jest potrzebny Menedżer Spredaży Allegro. Ja dawno wyłączyłem ten szajs. Normalnie znajdujesz przesyłki w zakładce "Import Allegro Inpost" (w menedżerze paczek na stronie inpostu. Jeśli klient wybrał tę formę i prawidłowo opłacił, nie powinno być problemów.

oznacz moderatorów