anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieodebrane na czas przesyłki InPost

eveeanime
#12 Orędownik#

czy wy sprzedający macie takie problemy? Nadajecie paczki grubo przed godziną graniczną  a paczki nie są odbierane z paczkomatu./?

Nie dość że problem bo płatności nie przechodzą to paczki nie są odbierane z paczkomatu.

Sytuacja od czwartku (prawie tydzień!!) najpierw klient walczy aby opłacić zakup ..udało się za 4razem   hurrraaaa! a teraz paczka w paczkomacie leży. O 13 wsadzona o 19 dalej...po telefonie do inpost   po 10 minutach odebrana  to jest skandal! co to ma być???? jak mam się tłumaczyć klientom??czy ja muszę monitorować każdą przesyłkę ?i tłumaczyć? podobno to jest najlepszy sprzedażowy portal w Polsce!   Serio????

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

pinsplash
#21 Demiurg#

@eveeanime a miałaś już sytuację z paczką umieszczoną w paczkomacie w czwartek a wyjętą w poniedziałek? I co wtedy powiedzieć klientowi?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

niestety tak. tutaj po prostu była kumulacja😂

oznacz moderatorów

CosplayCraft
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem dlaczego sprzedawcy nadają przesyłki samodzielnie w paczkomatach. Nie lepiej robić podjazd kuriera? Wystarczy najmniejszy abonament za 150zł netto, które i tak wykorzysta się  w ramach wysyłki. Jak ktoś sprzedaje nieregularnie to można zawiesić umowę na 2 miesiące każdego roku. 

Jak nie podjazd to lepiej znaleźć odpowiedni punkt nadań przesyłek. Osoba pracująca tam zawsze powie, o której przyjeżdża kurier.

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

Dlatego żeby nie siedzieć w pracowni do nocy. Bo kurier jest umówiony do 14 tej a przyjeżdża jak mu pasuje np o 19 tej

oznacz moderatorów

przytulprodukt
#9 Pomysłodawca#

Znajdź sobie w swojej okolicy tzw. Punkt POK, tam możesz nadać paczki o której chcesz, do takiego punktu przyjeżdża kilka razy kurier, przynajmniej u mnie tak jest. Nadając tam paczki masz pewność, że wyjdą tego samego dnia. Podczas tworzenia etykiety musisz tylko zaznaczyć, nadam paczkę w paczkopunkcie czy jakoś tak.

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

płace za usługę którą allegro  rekomenduje..mam jeździć po mieście ?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

No cóż... Nie każdy mieszka w mieście. U mnie akurat jest koniec trasy kuriera (ma pond 70km) i nie mam wyboru godzin odbioru. Nieważne, czy odbiór u mnie  czy w POK czy w Paczkomacie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

U mnie kurier InPost (umowa) w poniedziałki jest przed 10:00. W pozostałe dni przeważnie przed 11:00. Z paczkomatu wyciągają paczki raz dziennie o 13:00 . To samo w POK przy paczkomacie.

To jest odpowiedź na Twój post.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów