anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W jaki sposób złożyć reklamację na nieprawidłowo naliczone dodatkowe koszty za przesyłki w DPD?

tablicedlaCiebie
#8 Zapaleniec#

Witam ,

Przeglądając listę pobranych opłat przez allegro zauważyłem pobranie opłaty 19,99 za niestandardowe opakowanie przesyłki DPD w kilku przypadkach ...

Opakowania są takie same w 80 % moich przesyłek ,

poradźcie mi w jaki sposób złożyć reklamację na nieprawidłowo naliczone dodatkowe koszty ,

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tablicedlaCiebie Reklamację możesz złożyć przez formularz na stronie DPD. Wystarczy podać dane i przesłać wymagane dokumenty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

prawdopodniebni za strecz lub wyrównują straty i daja czasami takie dopłaty bez powodu ,nic z tym nie zrobisz.Rada wywal dpd z inpostem jest duzo lepiej.

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

u mnie i dpd i inpost naliczyło sobie ostatnio dodatkowe opłaty, chociaż nic się nie zmieniło w pakowaniu paczek i ich gabarytach

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

mam to samo, u mnie  ponad 90% paczek wygląda tak samo ,DPD za grudzień naliczyło mi 13 paczek x 19,99 jako niestandard, złożyłam reklamację poprzez allegro, czekam na decyzję, na ten moment zrezygnowałam z usług DPD ,zeby znowu w marcu nie wyszło to samo za styczeń, ale tą samą praktykę wprowadza inpost, jeszcze nie liczyłam ale mam około 10 paczek jako niestandard z różnymi kwotami - 18,45 to górna kwota, z inpost też mam zrezygnować? wcześniej nie było takich praktyk

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Dołączycie pełnomocnictwo od allegro bo z automatu odrzucą 😁

oznacz moderatorów