anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywana dostawa - błędne dane

pulkownik66
#19 Nestor#

Dalej trwa dezinformacja klienta na temat czasu dostawy, jest ktoś utalentowany w moderacji AG,Screenshot_2021-05-21 Peron H0 kolejka makieta piko roco itp Eaglemoss.pngScreenshot_2021-05-21 Peron H0 kolejka makieta piko roco itp Eaglemoss (2).png aby wytłumaczyć taką sytuację. Pierwszy zrzut przed piętnastą godziną, drugi po piętnastej.

W pierwszym przypadku /zakup do 15.00/, pakuję zamówienia i zawożę do POP gdzie jeszcze dziś wyjadą w teren i jest 99% prawdopodobieństwa, że klient paczkę otrzyma w poniedziałek. W drugim przypadku, już nie zdążę spakować i zawieźć, więc paczki wyjadą dopiero w poniedziałek po południu i mogą być dostarczone tylko i wyłącznie we wtorek. Czy Allegro ma jakiś tajny sekret przenoszenia paczek w czasie?

@msniezek @la_nika  i reszta wytłumaczycie mi na czym polega ten żart.

oznacz moderatorów
71 ODPOWIEDZI 71

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 w drugim przypadku, jak spakujesz paczki to będziesz miał cały weekend, żeby dostarczyć je osobiście. 😁

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Najlepiej rowerem, tak dla zdrowia 😉 No chyba że dostawa roweru zakupionego na Allegro SMART też  się  opóźni . Wtedy to już się wpada w spiralę opóźnień i pozostaje zapytać, panie moderatorze, jak żyć ? 😉  A wtedy sie dowiemy że badania badanych wykazują .... 😉

 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@eightbitclone2 

i pozostaje zapytać, panie moderatorze, jak żyć ?

pulkownik66_0-1621608303311.png

 

  A wtedy sie dowiemy

Krótko😂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 możesz jeszcze wypożyczyć sobie hulajnogę elektryczną, jest taka fajna wypożyczalnia, AllegroSmart się nazywa. 😂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Przypominam że weszły nowe przepisy(mandaty) dla użytkowników hulajnóg.🤣

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433 czekam, aż pierwsza hulajnoga pojawi mi się przed maską 😏

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Z generałem za kierownicą?☹️

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Oj tam, kupuje sie dwie i te z mandatem sie zwraca , niech sie sprzedający martwi 😉

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pulkownik66 w pierwszej masz że w poniedziałek będzie 🙂 a w drugim że to przewidywany czas więc allegro przewiduje że może być ale nie musi 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@kostas11  jak wspomniała @konto zamknięte - w drugim przypadku, jak sam rozwiozę je łykend😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pulkownik66 szkoda czasu i nerwów, allegro swoje i zawsze ma racje, a to że wprowadzają w błąd kupujących to potem my się musimy użerać z tym 😞 

I słusznie masz cały łykend na dostarczenie paczki na poniedziałek 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@pulkownik66  nadgorliwośc jest gorsza od faszyzmu 🙂

Mam wrażenie że przygotowywałeś paczki zakupione po 15 (15:10, 15:15)i robiłeś wysyłke tego samego dnia.

Wiec system allegro stwierdził : hmmm ten @pulkownik66  to taki pro sprzedawca ze na pewno wszystko dostarcza na drugi dzien 🙂 

No i tak pisze kupującym 🙂

Ja tam jak mam godzine 10 jako graniczną to wysyłam te opłacone do 10:00 i stop. Chyba że klient kupi i zadzwoni  że Mu bardzo zalezy na czasie wówczas robie wyjątek ale to sporadyczne przypadki. 

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

A co wy na to:

Jako rzemieślnik, wykonuję produkty spersonalizowane, według życzenia klienta. Do niedawna, nie było problemu, ale wprowadzenie czasu realizacji według nowych zasad Allegro, powoduje brak możliwości informowania klienta o tym fakcie (Allegro decyduje kiedy klient powinien otrzymać towar).

Przykład:

Klient zamawia 100 produktów. W przypadku jednego, lub kilku, wykonanie nie sprawia problemu czasowego, ale sto sztuk na zamówienie, gdy jedną sztukę wykonujemy kilka godzin, nie sposób wysłać w dwa dni.

Niesprawny, wadliwy, system komunikacji z klientem pogarsza naszą wiarygodność.

Przykład:

Klient zamawia towar, który przypadkiem mamy w magazynie. Czy musimy czekać z wysyłką, bo termin na Allegro jest inny? Wysyłamy natychmiast i już mamy problemy, bo skraca się nasz średni czas dostawy dla innych klientów, którzy są w ten sposób wprowadzani w błąd.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@_Likos_  tu nie chodzi o to o której ja pakuję paczki i wysyłam. Pytam po jakiego wała jest podawany ten czas. Mam do 15.00 i po tej godzinie powinno być przewidywana dostawa we wtorek. Nadal czekam na odpowiedź Mordoru po co jest ten deklarowany czas, skoro o kant dooopy go można rozbić.

Tytuł tego postu potrafili zmienić błyskawicznie z bajzlu na błędne dane, ale już dlaczego są podawane błędne dane nie znają chyba odpowiedzi.😕

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@pulkownik66  Ehhh ja powoli przestaje pytać.

Do systemu trzeba sie dostosować. Po prostu próbuje robić tak aby informacje zależne ode mnie czy tez niezależne były jak najbardziej wiarygodne dla kupujących

Rozważałem opcje przesuniecie godziny granicznej lecz niestety jestem w ostatniej strefie Inpostu i dopóki mam dogadane z kurierem to on podjeżdza troche później (teraz mógłbym wysyłac paczki kupione gdzieś do 11-12) Ale biore pod uwage że za chwile sie zmieni kurier i bedzie przyjeżdzał zgodnie z wytycznymi na 10:30

Własnie dlatego aby nie dezinformowac klientów nie wychylam sie. Póki nie nawala żaden przewoźnik wszystkie wysyłki jak i czas odstawy mam mniej wiecej tak jak to wyliczył system. Wiec tak to zostawiam.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 Kurierzy zabierają w soboty przesyłki. Pewnie zdarzało ci się odwozić do POPu albo do paczkomatu w soboty? Nadgorliwość. 😁

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte  Nie kur...czaczek, to nie jest nadgorliwość😜- to jest święty spokój dla mnie.

Powtórzę jeszcze raz pytanie? Po...... jest ten deklarowany czas? Po jakiego wielkiego.....? Skoro ten deklarowany czas jest do bruzdy😉.

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ogólnie takie rzeczy to niewypał(czas dostawy),rano, o 10, o 12 itd., należy zawsze brać pod uwagę tzw: przeciwności losu. Tylko wprowadza zamęt i kłótnie sprzedawców i kupujących a ALL nie jest stroną.😕

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@pulkownik66 jak wysyłasz w sobotę, to pewnie jakaś przesyłka dojdzie w poniedziałek. I masz tego konsekwencje, chciałeś dobrze, a wyszło....jak zwykle. 😂

oznacz moderatorów