anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przewidywany czas dostawy zbyt długi

MAMY ROZWIĄZANIE!
R-TypeGear
#7 Wielbiciel#

Witam czy da sie jakoś wpłynąć na zawyżony czas dostawy? bo pokazuje klientom 38dni

co jest grubo przesadzone?

 

12e q.png

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
xyz96
#21 Demiurg#

Może chodzi o licytację? Jeśli tak, czas dostawy jest liczony od daty zakończenia licytacji + brany jest pod uwagę czas wysyłki.

Poza tym brany jest pod uwagę Twój URLOP.

oznacz moderatorów
R-TypeGear
#7 Wielbiciel#

Nie mam żadnych licytacji w moich ofertach. 

zrobilem test i nagrałem film z pulpitu, coś ewidentnie jest nie tak:

https://youtu.be/ZWKQWy4qfWI

 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@R-TypeGear  URLOP !!!

oznacz moderatorów
_Likos_
#20 Guru#

@R-TypeGear  przewidywany czas dostawy jest liczony na podstawie wcześniejszych wysyłek.

Może opóźniłes komus jakąś wysyłkę lub dwie ???? 

oznacz moderatorów
R-TypeGear
#7 Wielbiciel#

Tak ale to były duże zamowienia składające się z ponad 10 produktów i faktycznie 2x tak mi sie zdążyło. Natomiast to wciąż nie tłumaczy tego jak jest to obliczane bo jesli ustawiam czas realizacji na 5 dni to 'algorytm' nie uwzględnia opoźnionych paczek ale kiedy ustawiam czas realizacji na 7 dni to już uwzglednia? 

Wyżej nagralem film z pulpitu 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@R-TypeGear Nie nagrywaj filmów, bo ustawiłeś urlop, a to ma wpływ na czas dostawy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

R-TypeGear ustawiłeś urolop i pewnie wydłużyłeś czas wysyłki . Możesz pokombinować tylko czase wysylki 

oznacz moderatorów
R-TypeGear
#7 Wielbiciel#

to może być to, natomiast już w przeszłości bez zapisanego urlopu miewałem ustawione automatycznie 42dni jako czas dostawy. Teraz urlopu nie usunę zeby to zweryfikowac

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Co było w przeszłości to nie wiadomo, teraz wpisałeś urlop i dlatego masz problem z czasem dostawy. Od niedawna Allegro bierze pod uwagę urlop wyliczając ten czas, dawniej nie było to brane pod uwagę.

oznacz moderatorów