anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie o oceny produktów

nsiedlec
#7 Wielbiciel#

Witam, wszystkich tutaj oferujących swoje przedmioty, produkty jak i handel na allegro. Zastanawia mnie od niedawna obraz polubień recenzji. Jestem świadom, że nie tylko ja widzę identyczną liczbę negatywnych "łapek w dół" przy recenzji oferowanego towaru/produktu/usługi. Domniemam, a równie jestem swojego przekonania, że istnieją grupy osób, które starają się stawiać  w złym świetle recenzje aby zniechęcić klientów. Ja - klient.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

serwis-texas
#19 Nestor#

@nsiedlec 

Witam, witam. Nie ma co się przejmować przy ocenie produktu łapkami w dół lub w górę, szczególnie że ocena produktu jest wystawiana w postaci gwiazdek od 1 do 5.

Allegro tak stara się bardzo ułatwić kupującym zrozumiałość, przejrzystość swojej platformy że nie rozróżniają opinii o produkcie od oceny transakcji.  Zobacz, nie ma tam żadnych łapek w dół lub w górę.

opinie o produkcie allegro.jpg

Bardzo Cię proszę o nie branie mojego wpisu do siebie. To kamyczek w stronę ogródka Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz w ocenie produktu u jednego sprzedającego jest ona widoczne u wszystkich którzy mają ten sam produkt, a może i nie zawsze ten sam. Allegro wszystko tak pokręciło że szkoda pisać o tym.☹️

oznacz moderatorów