anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pytanie odnośnie Allegro Pocztex Kurier 48

Aleja-Gier
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Pytanie ogólne ale proszę też o wypowiedź moderatorów.

Klient zrobił zamówienie na kilkanaście przedmiotów, forma przesyłki Allegro Pocztex Kurier 48.

W systemie widnieje informacja, że zamówienie powinno być wysłane w 3 paczkach. Przedmioty są niewielkie i spokojnie wymiarowo i wagowo zmieszczą się w jednej.

I moje pytanie: Czy mogę wysłać w jednej ? Czy jednak jestem zobowiązana wysłać w trzech?

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Aleja-Gier jak w jednym zamówieniu to ja wysyłam w jednej paczce.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Aleja-Gier Jeśli ustawiłaś cennik dostawy w taki sposób, że naliczył 3 przesyłki, zamówienie powinno być zrealizowane w ten sposób. Możesz jednak porozumieć się z klientem w sprawie wysyłki jedną paczką i zwrotu części kosztów.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Aleja-Gier
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie jest z przesyłką Smart więc klient nie ponosi kosztów. Rozumiem, że bez problemu mogę wysłać jedną paczką i za jedną będę obciążona.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Aleja-Gier Ale sprawdź jak Ci widnieje w wysyłkach. Bo jak sa do wysłania 3 przesyłki, a wyślesz jedną, to system potraktuje dwie jako niewysłane i spadnie Ci jakość sprzedaży.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Aleja-Gier
#9 Pomysłodawca#

No właśnie są 3 przesyłki. No trudno, sprzedaż i tak jest bardzo słaba więc nie będę się narażać na niepotrzebne koszty.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Mam czasem podobne sytuacje, cennik dzieli na 3 przesyłki a zamówienie wysyłam w 2 paczkach. Jeżeli to jest Smart to nic się nie stanie, jeśli wyślesz mniej paczek.

Gdyby kupujący (bez Smart) opłacił wszystkie przesyłki, musisz mu wtedy oddać kwoty za niewykorzystane przesyłki.

Nie zauważyłam spodku jakości sprzedaży od tego.

oznacz moderatorów