anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"Nie udało się połączyć oferty z Katalogiem produktów Allegro"

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

Ktoś wcześniej wystawił głośnik nisko tonowy, którego aukcje wznowiłem po 3 miesiącach jako głośnik samochodowy pod tym samym numerem EAN i kodem produktu i teraz  otrzymuję komunikat jak w tytule podczas gdy jest to typowy głośnik montażowy do sprzętu audio.

Dlaczego Allegro kieruje się zasadą "kto pierwszy ten ma rację" zamiast  powiązać mój produkt  z głośnikami audio do domu tak jak to miałem wystawione od zawsze ?

Podobny przykład: z tym samym kodem EAN - ktoś wystawił baterię cynkowo-węglową  jako alkaliczną i jak ja wystawiłem swoją aukcje to mi wywaliło w tytule "bateria alkaliczna"  co wprowadza w błąd kupujących, kliknąłem na "zgłoś błąd" ale nie było miejsca na komentarz tak że nie wiem czy to zmienią, pozostaje mi znowu wystawić produkt nie połączony z katalogiem Allegro zupełnie nie z mojej winy

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

mikeza
#20 Guru#

@ELEKTROMARKET  nie przejmuj się, w motoryzacji jak coś się uda połączyć to jest cud. tam wszystko jest powpisywane błędnie i na odwal się, a jak chcesz wprwadzić autentyczne dane to wyskakują błędy. Ja już sobie odpuściłem 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

ja też jestem zmuszony sobie odpuścić ale co kiedy nadejdzie obowiązek 100% powiązania z katalogiem Allegro?  chcę wystawić rzetelnie zgodnie z kodem EAN a  dany EAN jest juz zablokowany przez jakiegoś dyletanta który źle podpiął produkt i albo też wystawię z błędem albo będe miał "niepowiązany" produkt..

a na dokładkę czytam teraz że od 1 marca wszystkie nowe produkty muszą być wystawiane z kodem EAN

1. nie każdy produkt ma EAN (mam takie w ofercie)

2.  co z zestawami np. kolumny + wzmacniacz + kable + akcesoria jako jedna oferta  jak tu wpisać EAN ? 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@ELEKTROMARKET  też jestem tym podłamany, co prawda ja na razie nie łapię się na te kody, ale to pewno kwestia czasu, a u mnie to 90% asortymentu ich nie ma. A przecież nie jestem producentem, żeby je uzyskiwać.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów