anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

"ogólny poziom jakości Twojej sprzedaży spadł poniżej neutralnego." - co to znaczy?

mrpartner
#12 Orędownik#

Kur....cze !!! co to ma znaczyc ? 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

Nierozwiązane dyskusje:1,64%
Zdecydowana większość sprzedawców dba o to, żeby szybko i sprawnie rozwiązać każdą dyskusję. Na 61 transakcji z ostatnich 30 dni, masz aż 1 nierozwiązaną dyskusję. Kliknij w znak zapytania i zobacz, jak możesz to poprawić.
Chcesz wiedzieć, które dyskusje miały negatywny wpływ na Twój wynik w tej kategorii?
-340 / 10
Nieakceptowalny
Aż 99% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. To bardzo słaby wynik.
________________________________________________________________________________________________________________
 
Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów:26h 26m
Dla klientów szybkość odpowiedzi ma duże znaczenie i może przełożyć się na ich zadowolenie. Aktualnie często zdarza Ci się odpowiadać z opóźnieniem. Postaraj się robić to szybciej.
Nieakceptowalny
97% sprzedawców ma więcej punktów od Ciebie. Warto poprawić ten wynik.
_________________________________________________________________________________________________________________
 
 
 
Średni czas od odpowiedzi allegro  4-5 dni lub nawet wcale bo zapomną.
 
Nie wiem skąd mają te statystyki bo odpisuję na maile natychmiast ....
 
Naprawdę już nie mogę z nimi co oni wyprawiają !! 
 
 
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

pinsplash
#21 Demiurg#

@mrpartner To jest jeden z "batów' na sprzedawców - w większości niesprawiedliwy, nielogiczny i mający tonę dziur system.

Ja dostałem minus kilkaset punktów bo nie odpowiedziałem na wiadomość od kupującego z podziękowaniem za transakcję 🙂

Pamiętaj też że NIE prawdą jest że liczy sie odpowiedź na pierwszą wiadomość. Ze mną klient kontaktował się za każdym razem od nowa przez "zadaj pytanie sprzedajacemu" - za każdym razem musisz odpowiedzieć.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mrpartner tak to dzała , nic doraźnie nie zrobisz . Dogaduj się z kupujacymi , monituj wiadomości , z czasem się poprawi .

oznacz moderatorów