anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Różne dostawy dodać różne terminy wysyłki !

kostas11
#21 Demiurg#

Odnośnie notorycznego zmieniania czasu wysyłki na 24h, czy nie dało by się ustawić różnych czasów wysyłki dla poszczególnych dostaw, ja mam wysyłki poczty pn,śr,pt a inposta codziennie więc żeby złapać się terminowo ustawiłem czas wysyłki na 3 dni ze względu na pocztę a inposta nadaję codziennie 😞

A system i tak wyświetla mi 24h  co wprowadza klientów w błąd jak wybiorą pocztę, wiem że można pogrzebać i jest to w zakładkach ale który klient w to zagląda 🙂

Czy nie lepiej dodać do poszczególnych dostaw, dedykowane czasy wysyłki i wyświetlać to przy dostawach co by klient wiedział kiedy nadanie bo teraz się zrobił mały bałagan i są skargi !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Wg mnie nie powinno się przy tym w ogóle grzebać. Powinien zostać TEN WPISANY PRZEZ SPRZEDAJĄCEGO. Wpisałeś 3 dni. Powinno zostać 3 dni. Niech Allegro tutaj niczego nie zmienia i się do tego nie dotyka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash oczywiście masz rację jak by nie grzebali mogło by zostać 3 dni, ale skoro grzebią niech to naprawia mi przyspiesza wysyłkę inpost którego zabierają ze sklepu codziennie, a pocztę wożę co drugi dzień i powinno być to zaznaczone. A tak mam większość 24h co nie zmienia faktu że są paczki które klient zamawia poczta w poniedziałek wieczorem a wysyłka w środę o 15 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 Moja wypowiedź z jednego z wcześniejszych wątków ( kierowana do Admina Allegro):

To Sprzedający bierze odpowiedzialność za informacje podane, a tutaj wy w to ingerujecie ale cały czas chcecie aby Sprzedający był za to odpowiedzialny. Tak się nie da. Przykłady z życia :

1. Sprzedaję towar "z półki" oraz "na zamówienie". Klienci klikają , kupują towar " z półki" ja wysyłam w ciągu 24h. ale co pewien czas ktoś kliknie towar "na zamówienie" - a to już np 5 dni czas realizacji. Ale kupujący będzie widział wasze wyliczenia 24h! I kto odstanie po głowie?

2. Sprzedaję towar "z półki" ale ze względu na sytuację rodzinną muszę co pewien czas wyjechać na 2-3 dni. Normalnie wysyłam w ciągu 24h, ale podczas wyjazdu nie mogę - dlatego dałem czas wysyłki 3 dni. I znowu kupujący widzi na podstawie waszego algorytmu 24h i ma pretensje do Sprzedającego!

Wyjście : Napiszcie : czas ten podany jest według wyliczeń Allegro, a nie sprzedającego i nie jest obowiązujący. Obowiązujący podany jest w danych wpisanych przez Sprzedającego.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów