anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rabaty ilościowe - masowe usuwanie

YIVO
#11 Animator#

Hej, dawno temu utworzyłem rabaty ilościowe dla prawie całej mojej oferty, niestety jak wiadomo, każda oferta widnieje jako osobny rabat ilościowy, przez to mam kilkadziesiąt stron z rabatami, których nie da się masowo usunąć. Macie na to jakiś sposób? Jest jakieś narzędzie, które pozwala na masowe usunięcie aktualnych rabatów? Nie wyobrażam sobie aby teraz poświęcić kilka godzin na usunięcie każdego rabatu pojedynczo. W sumie pisałem kilkukrotnie na przestrzeni lat do Allegro z prośbą o usprawnienie tego narzędzia, bo jest tam co poprawiać, między innymi właśnie aspekt usuwania rabatów, brakuje tu podstawowych narzędzi.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@YIVO  zapomnij, Allegro wprowadza coś z wielką pompą, jako super- hiper- usprawnienie. A tak naprawdę ich wszelakie narzędzia to ponure kastraty, które zaczynają po pewnym czasie wkurzać. I tak się ciesz, że możesz choćby pojedynczo usuwać te rabaty. Cenników dostawy czy usług dodatkowych do oferty nie usuniesz, nawet jak nie są używane. Możesz jedynie zmienić nazwę by wywalić toto na koniec listy, ale i tak śmietnik z tego jest zrobiony.

oznacz moderatorów