anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ranking najbardziej absurdalnych parametrów obowiązkowych Allegro

Lubimy_Czytac
#9 Pomysłodawca#

Ogłaszam ranking na najbardziej absurdalne parametry obowiązkowe wprowadzone ostatnio przez Allegro.
Mój faworyt to numer wydania w kategorii Czasopisma.
Poszukuję właśnie zawzięcie koniecznie drugiego i trzeciego wydania magazynu Twój Styl z grudnia 1998 r. Czy może ktoś ma do sprzedania? 🙂

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

kubajawax
#8 Zapaleniec#

kody produktu ean , jestem rzemieślnikiem i wytwarzam pojedyńcze produkty a allegro wymaga żeby wpisać kod produktu🤣

żeby mieć ten kod produktu oczywiście trzeba zapłacic, tylko na co mi kod na jednostkowy produkt który nie jest powtarzalny🙈

 

albo białe tło do zdjęć... mam zatrudnić grafika? a może do 1 tonowego kamienia zatrudnie fotografa rozwiniemy białe tło i będzie cykał fotki

utrudniają sprzedaż jak mogą, małe firmy sie dla nich nie liczą...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Sorry, tych absurdów jest po prostu za wiele, żeby tu pisać.

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Lubimy_Czytac  Aż sobie edytowałam aukcję z gazetką 😂 Ktoś nieźle odleciał.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg 

A ja sobie właśnie wystawiłam starodruk. A właściwie staropis. Żaden tam nowoczesny inkunabuł, tylko książkę z czasów, kiedy rodzice pana Gutenberga właśnie się przymierzali do poczęcia Mistrza.

Podręcznik wschodniej sztuki walki, napisany współczesną polszczyzną, wydrukowany(!) w formie komiksu, a wydany w 1400 roku.

Rarytas😂🤣

Bynajmniej nie byłam pierwsza. Okazuje się, że wydawnictwo "Świat Książki" jest baardzo stare, bo też w 1400 roku wydawało książki, i to jeszcze z płytami CD w gratisie😀

oznacz moderatorów

taniogramy
#8 Zapaleniec#

Masz szczęście. Mi większość aukcji wcale nie przechodzi. Albo np widzę je na stronie zwyczajnie jako klient, ale już ich nie mam w menadżeże. 

Jestem na granicy odpuszczenia sobie tego potralu na zawsze. Szkoda mojego czasu. Bo zamiast pracowac i zarabiać to ja pół dnia szarpie się z tym wszystkim. A na koniec 15% prowizji.

 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Lubimy_Czytac 

Osiemnaste mam. znowelizowany stan prawny na 2016 rok. Reflektujesz?

Tanio puszczę😂

oznacz moderatorów

Lubimy_Czytac
#9 Pomysłodawca#

Kasiulki2 A to jest to słynne wydanie uzupełnione i rozszerzone? Jak tak to biorę od razu! 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Lubimy_Czytac @Kasiulki2  - ale macie wszystkie tomy z tego wydania? 😁

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@pinsplash 

Wszyściutko jest. Od A(damaszek) do Ż(orżeta).

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Kasiulki2  A na P Popelina 🤣😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Lubimy_Czytac 

No ba! Glosa do każdego wykroju, przebogate komentarze pod zdjęciami modelek, pewien wełniany sweter ma swój własny aneks nawet, 32 strony drobnym drukiem🙂

oznacz moderatorów