anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Reakcje moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dlaczego ani moderatorzy, ani manager społeczności nie reagują na wpisy jawnie nawołujące do kombinacji, oszustw i wyłudzeń pieniędzy od sprzedających. 1 temat gdzie takie wpisy występują to "Za negatyw szybki ban", a 2 temat to "Jakie mam możliwości po roku od zakupu?" Oprócz tego niektóre wpisy są ewidentnie rasisowskie " rasizm dotyczy nie tylko ludzi o innym kolorze skóry, ale też o innych przekonaniach, kulturze czy np jakieś okreslonej grupy"  Brak jakiejkolwiek reakcji.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Ziolko39 Cześć. Przeczytałam podane przez Ciebie wątki i domyślam się, o które wpisy Ci chodzi, jednak: 
1. Na Allegro można posiadać kilka kont, o ile są zarejestrowane na poprawne i prawdziwe dane osobowe i nie są wykorzystywane do naruszania zasad panujących na Allegro. 
2. Nikt nikogo nie namawia do oszustwa, tylko przedstawia kupującemu jego prawa. Nie można tu mówić o kombinacjach i oszustwach, bo nie znamy całej sytuacji. 

Jeśli uważasz którąś wypowiedź za niezgodną z regulaminem Allegro Gadane, to w każdej chwili możesz nam ją zgłosić. Aby to zrobić kliknij w trzy pionowe kropki obok komentarza i wybierz "Zgłoś nieodpowiednią zawartość":

Zrzut ekranu 2022-02-1 o 10.13.35.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na szczęście reakcja jest błyskawiczna, gdy ktoś na tym forum obraża w wulgarny sposób innych. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Czy tam coś było o tobie ? Poczuwasz się do winy ? "Uderz w stół, a nożyce sie odezwą ?"

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Napisz mi, oczywiście jak znajdziesz, choć jedno wulgarne słowo.

oznacz moderatorów