anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozbieżność w kalkulatorze opłat a faktyczną prowizją od sprzedaży

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Dziwna sprawa. Sprzedaż przedmiotu za 3zł ale kupujący nie wybrał nawet płatności - prowizja wyniosła 50% czyli 1,50zł. W kalkulatorze opłat pokazuje mi, że prowizja wyniesie 10% czyli 0,30zł. Przedmiot nie promowany w żaden sposób. Dotyczy oferty nr. 5167729252. Proszę o wyjaśnienie

oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

xyz96
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg Zgadza się, Allegro od pewnego czasu utrudnia odbiór osobisty, ponieważ pobiera prowizję od wysyłki. Prawdopodobnie tylko nieliczni, w tym sprzedawca, widzą odbiór osobisty.

oznacz moderatorów

JR_MotorServices
#9 Pomysłodawca#

Może moje konto prywatne może odebrać osobiście bo jest z tego samego miasta co konto firmowe (sprzedającego)....

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Oferty na Allegro i metody dostawy/odbioru nie są zarezerwowane tylko dla okolicznych mieszkańców 🙂 Było tu już kilka wątków na temat problemów z wyborem odbioru osobistego.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@JR_MotorServices  U mnie podobnie. W ofercie widzę, jak kliknę kup teraz już nie. Jak wrzucę do koszyka i podglądam koszty dostawy też już osobistego nie widzę. Kiedyś czytałam tutaj o podobnej sytuacji i po uzupełnieniu czegoś tam odbiór się pojawił. Musisz dopytać w czym rzecz bo ja niestety nie pamiętam 🙂

@JR_MotorServices   Znów oznaczanie nie działa, dopiero po edycji posta .

_____________
Kama
oznacz moderatorów