anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SALDO RACHUNKU nie zgadza się!

Tommy691
#8 Zapaleniec#

WITAM SERDECZNIE!

CZY KTOS MIAŁ PODOBNA SYTUACJĘ???

Mam problem z saldem rachunku bo za maj jest 2 krotnie wieksze pisalem do allegro ale dostałem zdawkową odpowiedż żebym sprawdził ale co mam sprawdzac jeśli rachunki miesieczne oscyluja u mnie miedzy listopadem 2019 r. 1 153,96zl a ostatnim 1672,71zł  ...

Sprzedaje części motoryzacyjne na allegro.

W LUTYM 2020 sprzedałem 90 przedmiotów przy wystawionych 4-4,5 TYS.aukcji rachunek do zapłaty za luty  1391,32 zł///W MARCU 2020 r. sprzedałem 71 przedmiotów gdzie wystawione miałem ok.4- 4,5 tys.aukcji rachunek do zapłaty za marzec 1430,90zł//W kwietniu 2020r, sprzedalem 94 przedmioty wystawione miałem taka samą ilość jak w poprzednim miesiącu rachunek do zapłaty za kwiecień (zapłacony już) 1672,71 zł  /// W maju sprzedaż 93 przedmiotów wystawione było praktycznie połowa tego co zwykłe

SALDO NA RACHUNKU w tym momencie zaznaczone do zapłaty -3024,27 zł

CZY KTOŚ POMOŻE MI TO WYJAŚNIĆ????POMOCY!!

PZDR TOMEK.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Chyba nikt Ci nie pomoże - musisz sobie sprawdzić swoje rachunki , obciążenia i wpłaty.

A może nie zapłaciłeś jeszcze za kwiecień.?

 

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Moje konto / Rachunki / rozliczenia z allegro

 

tam masz wszystko opisane za co ile masz do zaplaty

 

Moze korzystałeś z "darmowych" wyróżnien  i nie wyłączyłeś ich na czas ?

Daj znac co jest powodem tej nadwyzki

oznacz moderatorów

Tommy691
#8 Zapaleniec#

Nie korzystałem z tych wyróżnień...chodż cholewcia nie wiem co tam się włączyło.Chyba jednak czas na stworzenie swojego sklepu internetowego...

oznacz moderatorów

Tommy691
#8 Zapaleniec#

Wpłaciłem za kwiecień....chyba że te saldo się zmnieszy jak się skończy maj???Cholewcia nie wiem jak wcześniej było nie pamietam...

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

po wpłaceniu sie zeruje i liczy od nowa

oznacz moderatorów

Tommy691
#8 Zapaleniec#

ale może przez przedłuzony termin płatności inaczej to sie zeruje???póżniej

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

tego nie wiem, nie korzystalismy z tego

sprawdz w rozpisce za co dopłaty

 

Moje konto / Rachunki / rozliczenia z allegro

mozesz miec np dopłate za rzeczy nowe ktore masz dłużej niż 2 lata i naliczają Ci opłate utrzymaniową

sprawdz zakładki w rozliczeniach

oznacz moderatorów

Tommy691
#8 Zapaleniec#

allegrosaldo.png

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

nie widać tego co wstawiłeś 😞

oznacz moderatorów

Tommy691
#8 Zapaleniec#

zrobiłem zrzut ekranu nie wiem dlaczego nie widac zdjecie wysyłamallegro.jpg

oznacz moderatorów

MixTips
#9 Pomysłodawca#

witam ja w maju rowniez mam dwukrotny rachunek ale okazalo sie ze zamiast zaplacic dpd za przesylki po 9,90 mam doliczone do rachunku wysylki kurierskiej w cenie 11,90 za sztuke.... jesli korzystales z allegro kurier za pewne ta sama sytuacje masz..

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

pojawiły sie screeny

wynika z nich, ze od dłuższego czasu jedziesz na minusie jesli chodzi o rozliczenie z allegro

 

np w lutym wpłaciłeś 1436zł i w momencie wpłaty mialeś jeszcze 1382zł zaległości

pamietaj, że opłaty są naliczane praktycznie każdego dnia, niewazne czy sprzedaż czy też aukcja wejdzie w nowe 10 dni rozliczeniowe.Za kazdym razem saldo sie zwiększa.

oznacz moderatorów