anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samoczynna zmiana statusu zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
liderwool
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry! mam taki problem, że  zamówienia same zmieniają status na "w realizacji". Nie wszystkie, ale np co drugie. Dotyczy to głównie nowych zamówień, ale ostatnio samo pozmieniało mi nawet kilkanaście stron wysłanych zamówień. Wszystko trzeba sprawdzać ręcznie, dobrze że chociaż widać do którego zamówienia przypisany jest nr listu. Przychodzi komuś coś do głowy? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Zmian na "w realizacji" jeszcze u siebie nie widziałem, ale jeżeli posiadasz abonament, to wprowadzenie nr listu zmieni status zamówienia na Wysłane. Możesz to odhaczyć w zakładce zamówienia -> Ustawienia, albo po kliknięciu Numery Przesyłek przy obojętnie którym zamówieniu.

oznacz moderatorów
liderwool
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź,

Tak wiem, mam tą opcję odznaczoną, ale mówię o sytuacji gdzie np wchodzi nowe zamówienie od razu że statusem w realizacji.. 

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

A to ciekawe. Nie masz może podpiętej zewnętrznej aplikacji do obsługi zamówień?

oznacz moderatorów
MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

Mi Status "w realizacji" wpada wtedy, kiedy zamówienie zostanie opłacone, po nadaniu nr paczki przez system automatycznie zmienia się na "wysłane"

Jeśli masz zamówienia które nie są opłacone i nie mają "płatność przy odbiorze" to najlepiej zgłoś problem do Allegro, chętnie pomogą. 

oznacz moderatorów
liderwool
#8 Zapaleniec#

Dotyczy to zamówień opłaconych jak i nieopłaconych, tak jakby losowo. Niektóre nowe, niektóre w realizacji a nawet potrafią się zmienić statusy już wysłanych zamówień. Mam podpięte pod ms, z którego nie korzystam w zasadzie i pod sklep, ale jeszcze nie uruchomiony. Chyba tutaj będę musiał poszukać rozwiazania

oznacz moderatorów
MINTISHOP
#9 Pomysłodawca#

Zapewne problem może leżeć gdzieś na linii integracji 
Sugeruję napisanie o pomoc do Allegro
https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów