anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samoistna zmiana cen wystawionych kompletów (4x)

oponyoffroad_pl
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie

Mam taki ciekawy przypadek, który powtórzył się juz dwukrotnie. Działam na allegro w oparciu o integrację sklepu poprzez BL z kontem allegro. Ceny pobierane sa z magazynu sklepu. W BL nie mam magazynu. W ramach integracji mam produkty skonfigurowane jako pojedyncze, pary x2 i komplety x 4. Przy wystawianiu kompletów w BL wszystko ładnie sie przelicza (cena), po wystawieniu w allegro cena również jest prawidłowa. Przez 2-3 miesiace synchronizacje cen działaja bez problemów, aż pewnego dnia po synchronizacji aukcja pokazuje komplet ale cena spada do pojedynczej sztuki. Oczywiście od razu pojawiają sie "sępy" i wrzucają zamówienia. Na szczęście udaje mi się to wyłapać natychmiast i ogarnąć ewentualne straty. Tylko jakim cudem na etapie wystawiania jest ok, a po jakimś czasie ceny się zmieniają? Macie może jakieś swoje doświadczenia z takimi przypadkami? Dodam jeszcze, że ceny w magazynie sklepu są prawidłowe, więc problem leży gdzieś na odcinku BL i Allegro.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Hej, zapytaj Allegro co spowodowało zmianę cen w ostatnim czasie. Podpowiedzą czy to może któryś z zintegrowanych narzędzi czy coś innego 🙂

oznacz moderatorów

oponyoffroad_pl
#7 Wielbiciel#

Tak zrobię, dzięki

oznacz moderatorów