anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

smart płatny zwrot?

MAMY ROZWIĄZANIE!
desire32
#9 Pomysłodawca#

chciałam dziis dokonać zakupu aukcja  https://allegro.pl/oferta/biustonosz-do-karmienia-gorsenia-mk14-mey-bez-80f-10494980208?fromVariant=... mam smarta i widzę że kupując ze smartem odesłac musze na własny koszt? czy tak ma byc?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mikeza
#20 Guru#

jeśli to zakup w smarcie, to zwrot również jest darmowy.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

Ale w zakładce zwroty jest inaczej.nie chciałabym na minę wejść.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

ta informacja o zwrocie na własny koszt dotyczy sytuacji, gdy zakup nie jest w smarcie, stąd takie zamieszanie.

 

jeśli jest to paczkomat, odbiór z punktu, pocztex to w smarcie zawsze będzie darmowy zwrot bo gwarantuje to ten program.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

to ja chyba źle rozumiem> jest kolumna po lewo forma dostawy po prawo zwrot . wybieram  sposób dostawy 

Allegro Pocztex Kurier 48 dostawa za darmo z pakietem smart   po lewo  w kolumnie zwrot-
na własny koszt
 
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@desire32 Tak, taki układ tekstu jest mylący, ale masz tam po prawej "na własny koszt", a pod spodem "za darmo z pakietem Smart". To dotyczy zwrotu, choć może się wydawać, że dostawy. 

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

Mega mylące.Ok .dziękuję pięknie za odpowiedź. Choć ta forma graficzna jest okropna  pozdrawiam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Masz darmowy zwrot jeżeli kupisz ze Smartem i to masz opisane o zakupach ze Smartem.https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac...

oznacz moderatorów
desire32
#9 Pomysłodawca#

to wiem..ale z tego co czytam wynika co innego  

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

jest tak jak piszemy, zwrot na własny koszt dotyczy sytuacji gdy zakup nie jest w smarcie. Przy smarcie jest darmowy i sprzedawca o tym nie decyduje, bo to allegro opłaca koszt zwrotu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów