anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smart

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

Czy jak wykupię Smarta jako klient to automatycznie mam smarta jako sprzedawca(to samo konto na allegro)

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Agataff04 jak odpisał Ci @Knowhere należy spełnić szereg warunków, wypunktuję je poniżej (są one również dobrze opisane pod tym linkiem😞

Jak dołączyć do Allegro Smart!

Spraw, by Twoje oferty były Allegro Smart! Wystarczy, że spełnisz poniższe wytyczne:

  • Przynajmniej pięć pozytywnych ocen Transakcji (łapki w górę), przy czym muszą to być oceny unikalne (od różnych użytkowników) z ostatnich 12 miesięcy.

  • Zadbaj o wysoką jakość sprzedaży i utrzymuj wskaźnik poleceń co najmniej na poziomie 98% lub weź udział w programie Super Sprzedawca;

  • Przypisz warunki zwrotów do swoich ofert;

  • Pamiętaj o terminowej realizacji zamówień i wsparciu swoich klientów w przypadku otwarcia dyskusji;

  • Reguluj terminowo opłaty za usługi Allegro;

Spełnij jeden z dwóch warunków:

Pierwszy warunek:

  • Udostępnij przynajmniej dwie metody z różnych grup metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli:
Punkty odbioru
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 9,99 zł
od 0,01 zł do 6,70 zł
Paczka w RUCHU
od 0,01 zł do 6,70 zł
od 0,01 zł do 7,99 zł
UPS Odbiór w Punkcie
od 0,01 zł do 7,99 zł
Automaty do paczek
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 8,99 zł
Paczkomaty 24/7
od 0,01 zł do 8,00 zł
Listy i przesyłki polecone
Przedział cenowy
od 0,01 zł do 6,99 zł
Przesyłki kurierskie
Przedział cenowy
Allegro Pocztex Kurier 48
od 0,01 zł do 11,99 zł
X-press Couriers
od 0,01 zł do 12,99 zł
Allegro Kurier DPD
od 0,01 zł do 12,99 zł
Kurier UPS
od 0,01 zł do 12,99 zł

Jeżeli chcesz umożliwić klientowi darmowy zwrot w ramach przesyłki kurierskiej objętej Allegro Smart! - waga paczki nie powinna być większa niż 30kg.

lub

Drugi warunek

jedna z powyższych metod dostawy w cenie nie wyższej, niż te podane w tabeli oraz udostępnij numer śledzenia przesyłki w Allegro dla przynajmniej 50% transakcji z ostatnich 30 dni.

Allegro Smart! to również darmowe zwroty dla Twoich klientów. Koszty zwrotu pokrywa Allegro. Sprawdź jak wygląda proces zwrotu.

Przeczytaj szczegółowe warunki dla sprzedających.

Zapoznaj się z regulaminem Allegro Smart!

Jak rozliczać sprzedaż i zakupy w programie Allegro Smart!?

 

Myślę, że na początek warto się z tym zapoznać.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Agataff04
#9 Pomysłodawca#

komentarzy pozytywnych mam wystarczająco , supersprzedawcą raczej nie będę bo trzeba mieć duży obrót  mam jeszcze problem jak podpisać umowę z pocztą polską (z inpostem już mam)

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Aby uzyskać login i hasło do Elektronicznego Nadawcy, wypełnij formularz kontaktowy dla klientów Allegro. Skontaktuje się z tobą przedstawiciel Poczty Polskiej i poinformuje o dalszych krokach.

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/metody-dostawy-poczty-polskiej-nowy-model-rozliczen-EY0aDmkkyuA

________
Κώστας
oznacz moderatorów