anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SMSy od inpostu allegro w nocy

Przemo_M
#9 Pomysłodawca#

**piiip**ło was? Smsy budzące mnie o 4:30 w nocy?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Knowhere
#21 Demiurg#

@Przemo_M Aż mnie zaciekawiłeś - co było w tym SMS-ie?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere Pewnie- życzymy👹 kolorowych snów

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

a może nie śpij bo ci paczkę podrzucą?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

wycisz telefon , pewnie wiadomość systemowa

oznacz moderatorów

Przemo_M
#9 Pomysłodawca#

Co było? No, że paczka czeka jeszcze 12 godzina  potem wraca do odbiorcy. Ale mogli to wysłać nie w nocy tylko rano.
Wycisz telefon? Dobrze się czujesz? A jak komuś z rodziny coś się stanie i będzie potrzebować pomocy albo coś innego ważnego?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Nikt tam nie pisze sms-sow , prawdopodobnie system działał z opóźnieniem ... zdarza się 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Albo kurier jest rannym ptaszkiem i wrzucił paczkę do paczkomatu o 4:30. A ten jeszcze narzeka, że paczka już na niego czeka😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Przemo_M

Dobrze się czujesz? A jak komuś z rodziny coś się stanie i będzie potrzebować pomocy albo coś innego ważnego?

No dobra- Tylko nie w nocy!

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Przemo_M "Wycisz telefon? Dobrze się czujesz? A jak komuś z rodziny coś się stanie i będzie potrzebować pomocy albo coś innego ważnego?"

Niby co innego ważnego? Podasz jakiś przykład, gdy Twój włączony w środku nocy fon uratował Ci (lub komuś) tyłek?
Serio, nie da się wytrzymać tych 6-8 godzin bez włączonego fona? Spać przez to nie można? Jakieś FOMO czy co?🤔

Ze mnie to dopiero musi być bluźnierca, skoro na czas snu posuwam się do włączenia trybu samolotowego, a bywa że nawet i do całkowitego wyłączenia fona😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Knowhere  nigdy nie mów nigdy. Jak ktoś ma wypadek, czy wyląduje w szpitalu trzeba być non stop na nasłuchu. Niestety minęły te czasy, gdzie lekarze się wszystkim zajmowali, teraz to rodzina musi czuwać przy pacjencie, a w nocy szczególnie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

KostekMax
#10 Popularyzator#

Przecież można wyciszyć apke Inpostu i Allegro a sms od Inpostu na czarną liste, ja tak mam.
Nauczcie się ludzie korzystać ze sprzętu który macie. 😂

oznacz moderatorów