anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

spółka cywilna i śmierć wspólnika

ARAKOM
#9 Pomysłodawca#

Witam,

Allegro nie chce zaakceptować zmiany danych firmy po śmierci wspólnika spółki cywilnej na indywidualną działalność, konta są aktywne i odbywa się na nich sprzedaż, Allegro pobiera normalnie prowizję od sprzedaży i wystawia faktury VAT na zlikwidowany z mocy prawa podmiot, ani prośbą, ani groźbą nie mogę doprosić się zmiany podmiotu na nowy, który przejął wszelkie prawa i obowiązki wobec Klientów na moich kontach Allegro. Czy ktoś ma podobny problem? proszę o kontakt: [edycja]

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kytorr
#13 Ambasador#

Widocznie nie zmarł.. myślę, że akt zgonu+zmiana danych w KRS to niepodważalne dowody i przekona do zmiany działania allegro.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

spółka została zlikwidowana?

z ciekawości

jak przeniosłeś majątek do swojej firmy?

był remanent końcowy?

 

oznacz moderatorów

ARAKOM
#9 Pomysłodawca#

Sz. Panie

bez urazy, ale takie informacje kwalifikują się jako doradztwo podatkowe, za które trzeba zapłacić konkretne pieniądze, Pozdrawiam

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ARAKOM   Tiaaa....   Znalazł się doradca za konkretne pieniądze a prostej sprawy samodzielnie nie potrafi  załatwić  👎 

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

No nie wytrzymam po prostu...

@RED , szykuj kasę! I to niemałą😂 Może jakaś zbiórka na pomagamPeEl?

😂🤣😂

Dawno się tak nie uśmiałam.

oznacz moderatorów

ARAKOM
#9 Pomysłodawca#

Jak nie wytrzymasz to popuść i śmiej się dalej, bez urazy głupich nie sieją, rodzą się sami

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ARAKOM  Samokrytyka to relikt poprzedniej epoki, ale doceniamy 😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ARAKOM Widzę, że w toku prowadzonej korespondencji zostałeś poinformowany o konieczności umieszczenia w oświadczeniu na podstawie jakiej dokładnie umowy zbycia, doszło do przejęcia praw i obowiązków,  a także powołania Zarządu Sukcesyjnego. Jak rozumiem, przesłane przez Ciebie informacje nie były wystarczające i obecnie Twoja sprawa jest konsultowana z prawnikami. Poczekaj na odpowiedź mailową. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

ARAKOM
#9 Pomysłodawca#

niestety moja odpowiedź przekracza 500 znaków i jest w ten sposób blokowana przez Allegro

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ARAKOM Jaką odpowiedź masz na myśli? Na wiadomości, które od nas otrzymujesz, odpowiadasz bezpośrednio ze swojej poczty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów