anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spadek sprzedaży w sierpniu.

DHU-Zielinski
#8 Zapaleniec#

Pytanie kieruje do osób, które na Allegro sprzedają powyżej 12 miesięcy. Czy wam też drastycznie spadła sprzedaż w sierpniu? Zastanawia mnie jaki wpływ ma akcja Allegro 3 miesiące bez prowizji od sprzedaży na sprzedawców, którzy do tej akcji nie mogą przystąpić.

oznacz moderatorów
110 ODPOWIEDZI 110

xyz96
#21 Demiurg#

W Twoim przypadku wpływ na spadek sprzedaży może mieć duża ilość negatywnych komentarzy, oraz nieregulaminowe zapisy we wszystkich ofertach. Nie można pisać o 10 dniach na odstąpienie od umowy, o konieczności odesłania towaru w stanie niezmienionym, nie można wymagać paragonu lub faktury, nie można też pisać o 30 dniach na rozpatrzenie reklamacji.

oznacz moderatorów

Client:87741073
#9 Pomysłodawca#

Panie ZNAFCO xyz96,proponuje przeczytać jeszcze raz zadane pytanie, starać się że zrozumieniem.A jeżeli to nie pomoże to jeszcze raz i jeszcze raz...

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Client:87741073 No i ma rację, bo oceny wpływają na trafność, więc może się to przyczynić do spadku sprzedaży.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, pisać można wszystko, ale ponad tą pisaniną jest prawo i ono jest wiążące. Już ci to tłumaczyłam.🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie musisz mi niczego tłumaczyć i nie staraj się zastępować wiesz kogo. I  nie masz racji, na Allegro nie można pisać wszystkiego, takie oferty są niezgodne z prawem i regulaminem.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, nie wiem, kogo miałabym niezastępować. Pisać można wszystko, a jeśli coś jest niezgodne z prawem, to w odpowiednim momencie, prawo to zweryfikuje. Regulamin Allegro też nie jest ponad prawem. 

Skoro jesteś tak bardzo pomocna, to pomóż człowiekowi zamiast go kopać. 

Napisz @DHU-Zielinski co ma źle ustawione, jak powinno to wyglądać. Wtedy rzeczywiście będzie to pomoc. Teraz, tylko go oplułaś. 🙂 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte On już wie ode mnie, co ma źle zapisane w ofertach i że powinien działać tak, aby nie mieć niskiego procenta pozytywów. Jeżeli nazywasz to opluciem, to ja cię z błędu nie wyprowadzę. Nie wiem, czy ktokolwiek da radę, oprócz..........

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, jeżeli wytykanie błędów nazywasz pomocą, to gratuluję dobrego samopoczucia. 🙂

Wiesz, tak swoją drogą, negatywy nie zawsze mają wpływ na wysokość sprzedaży. Wiem to z autopsji.🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Teraz się włączę, bo czytam i widzę. Nie, nie można pisać wszystkiego. Za takie pisanie są kary i to niemałe. Jesteś trochę przewrażliwiona, ale rozumiem to, bo mam taką samą siostrę i stale z nią to przerabiam 🙂 🙂 @DHU-Zielinski zadał konkretne pytanie, a @xyz96  konkretnie mu odpowiedział. Bez złośliwości, bez podtekstów. Normalnie. Szukał przyczyny spadku sprzedaż, to i znalazł. Owszem, mógł mu to napisać na maila, ale po co? Nikt tu nie ma zamiaru donosić na człowieka, a on to sobie poprawi i będzie w porządku.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Dzięki, choć jedna normalnie myśląca 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Wiesz, zawsze staram się oceniać sprawiedliwie. Bez względu na osobiste sympatie i antypatie. Jak ktoś, kogo lubię, napisze bzdurę, to mu to powiem. Jak ktoś, kogo nie lubię, napisze mądrze, to też mu przyznam rację. I tego się trzymajmy 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, tym razem ja się wtrącę. Wiele razy rozmawiałam z @xyz96, i wiele razy powtarzałam, że doceniam jej wiedzę i zaangażowanie w pomoc kupującym. Ale nie zgadzam się na wrzucanie sprzedających do jednego worka i twierdzenie, że wszyscy są źli. I nie każ mi szukać linków do postów, bo są usunięte. Dlatego napisałam, że xyz wie o co chodzi. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Odpuść sobie te ataki na mnie, bardzo cię proszę, jeszcze tak spokojnie, grzecznie. Robisz to tak wyraźnie i tak często od pewnego czasu, że przypominasz mi wiesz kogo. Jest specjalny wątek "żale i płacze" na mój temat, tam kontynuuj swoją "krucjatę" 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, widzisz i znowu manipulujesz, tylko po to, żeby poskarżyć się moderacji i wypłakać usunięcie wątku, bo jest dla ciebie niewygodny. Podważa twój autorytet? Zajrzyj do swoich wczorajszych wpisów i sprawdź kto, kogo zaczepia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ten wątek jest dla mnie bardzo wygodny. Nie chcę, aby był usuwany.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, znaczy zbierasz haki na bana dla mnie 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jeśli chcesz, skontaktuj się ze mną prywatnie. Dowiesz się takich rzeczy, o których filozofom się nie śniło. Zobaczysz, jak nagle zmienisz zdanie o mnie 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, o, kurde, ale propozycja, byłabym gwiazdą Gadane 😀

Zmienię o tobie zdanie, jak znajdziesz równowagę między kupującymi i sprzedającymi 🙂 

Nie wątpię, że możesz być całkiem ciekawym człowiekim, ale póki co na forum tego nie widać.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Ok, nie było propozycji. Nie musisz zmieniać zdania, a ja nie muszę szukać żadnej równowagi 🙂

oznacz moderatorów