anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Spełniłem wszystkie warunki, kiedy moje konto będzie odblokowane?

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam juz zostaly wajsione wszystkie dyskuje wysylam potwierdzena wplat.prosz o odblokowanie kata.bardzo dziekuje i przepraszam.potwierdzenia zostaly wyslane przez formularz kontaktowy z wami bo tutaj nimoge wkleic potwierdzenia

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 W tej sprawie, odpowiedź proszę na naszą wiadomość mailową z z 21 listopada. Jedynym sposobem, abyśmy mogli odblokować Twoje konto, jest wyjaśnienie wszystkich kwestii w korespondencji numer 18819674, którą z nami prowadzisz. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

w dalszym ciagu mam zablowowane kato zadnego maila 21 listopada a wy mi mowicie ze wyslaliscie co ja mam robic gdzie wyslac potwierdzenia zaplaty 2 klientom

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Sprawdź proszę dokładnie swoją skrzynkę mailową, również foldery spam, powiadomienia i inne. Jeśli znajdziesz tę wiadomość, użyj po prostu opcji "odpowiedz".

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

wie pani co ja naprawde szukalem juz wszedzie juz wszedzie nie nieotrzymalem maila 21 listopada naprawde mozna go wyslac jeszcze raz.prosze i dziekuje

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 W takim razie napisz proszę do nas jeszcze raz przez ten formularz zgłoszeniowy i poczekaj na odpowiedź od naszego pracownika. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam w dalszym ciagu mam zblokowane kato wszystko zrobilem co chcieliscie to juz 50 dni to jest niepowazne i nierozumiem tego.prosze o ratunek.napisalem przez ten formularz co mi przyslaliscie i zadnej odpowiedzi nie otrzymalem

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Cześć. Wciąż nie otrzymaliśmy od Ciebie odpowiedzi w sprawie numer 18588123. Chodzi o przedstawienie nam, jak rozwiązałeś sprawę z dwoma kupującymi. Ich loginy są podane w wiadomości mejlowej, poszukaj jej proszę po numerze (18588123) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

na jaka to poczte wyslalisci? e.kulmaczewski.wp.pl

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Emilio004 Tak, na adres z którego do nas pisałeś. Widzę, że przed chwilą odpisałeś na wiadomość. Poczekaj teraz proszę na weryfikację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam jak ja moglem dostac wiadomosc jak nic niema na mailu sprawdzalem wszedzie niema,ja niewiem o co tu chodzi,prosze tym sie zajac bo to jest niepowazne ja 50 dni zablokowane kato

oznacz moderatorów

Emilio004
#8 Zapaleniec#

witam do tej pory nie jest kato odblokowane ile mama czekac na ta weryfikacje?

oznacz moderatorów