anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sposób pakowania zamówień dla Allegro kurier DHL

Hurtownia-Akces
#7 Wielbiciel#

Czy mogę pakować przesyłki na Allegro kurier DHL bez dodatkowych opłat w formie walca w folię, bez używania kartonów?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Hurtownia-Akces
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za wartościowy materiał. Czyli wychodzi, że Smart! kurier nie ma możliwości przyjmowania przesyłek bez kartonów.

oznacz moderatorów

nikl
#13 Ambasador#

Walec toczy się po sorterze i nigdzie nie pojedzie. Musi być sortowany ręcznie, a to dodatkowe wysokie koszty.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Samo sortowanie to może jeszcze mały problem ale układanie paczki w formie walca razem z paczkami w formie sześciościanu na palecie jest problematyczne przez co doliczają zwykle za takie paczki dopłaty . 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Ja wysyłam przez InPost i nie mam z tym problemów. Dlatego trzymam się z dala od innych firm. Niektóre towary owijam kartonem "na okrętkę", owijam folią stretch lub wrzucam do foliopaka i nie ma z tym problemów. W innych firmach czytam, że są wymagania - albo muszą być paczki o regularnych wymiarach, albo paczki nie mogą być owinięte folią stretch. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów