anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odp.: Sprawdź status zgłoszonej zmiany w produkcie z Katalogu Allegro

pulkownik66
#19 Nestor#

@uEdka Bo tam to jacyś cyrkowcy są, i widocznie lubią takie salta *od.alać.

*odwalać

Odpowiedz
Ładowanie...

mikeza
#17 Koryfeusz#

@uEdka bo chodzi o to, żeby nikt nie zapamiętał nazwy użytkownika. A nie daj boże, żeby nikt nie próbował się z nim potem kontaktować, albo dzwonić, czy też wysyłać maila. Każdy taki potencjalny kontakt to próba obejścia opłat serwisowych, a to jest coś czego allegro najbardziej nienawidzi.

uEdka
#21 Demiurg#

@mikeza domyślam się, że takie cele przyświecają wszystkim zmianom na Allegro, ale to już nawet nie są moje oferty. Gdzie się podziała deklaracja Allegro, że produktyzacja nie zmieni tytułu oferty. Niby nie zmienia, ale jednak zmienia. Tak sprytnie to wymyślili. 

Odpowiedz
Ładowanie...

nat_not
Moderator
Moderator

@uEdka Na liście ofert widoczna jest nazwa produktu, a nie Twojej oferty, bo nie musi ona być jedyną podpiętą pod ten produkt. Każdy ze sprzedających może nadać ofercie inną nazwę. 

Natalia
   Moderator

uEdka
#21 Demiurg#

@nat_not zakładkę już mam, dzięki @Kaliope_Brzeg 😁. Przeraża mnie poziom pracy wszych specjalistów od produktyzacji. Dla mnie jest to wprowadzanie kupujących w błąd. Wasze nazwy produktów są z kosmosu, zgłaszanie błędów nie ma sensu, bo odrzucacie je chyba z zasady. Proszę bardzo, oto przykład. To jest moje zgłoszenie błędu, oczywiście odrzucone

872D354F-967B-4903-94C5-04CA3EA2D58D.png

Tak wygląda strona mojej oferty. Tu nie wystarczy napisać „herbata ekspresowa”. Mam kilkanaście takich herbat i każda jest ekspresowa, ale każda ma inny smak co jest istotne w przypadku tych produktów. Mogłabym tutaj mnożyć przykłady takich bzdur.

DD384654-65FD-45E5-BB4C-BD259F3527A9.png

Odpowiedz
Ładowanie...

uEdka
#21 Demiurg#

@nat_not i jeszcze jedna sprawa. Możesz mi wyjaśnić czemu, jeszcze wczoraj swoje oferty widziałam tak jak na pierwszym screenie, a dzisiaj widzę je tak jak na drugim. Nie żebym narzekała, że zniknęło porównanie z innymi ofertami, ale chyba za często mi sie ostatnio ten widok zmienia.😏 5578CAF0-1D42-4AB3-9893-B30556574097.png0E39CB12-A8E5-43B9-BB0D-4E3E2495A6FD.png

Odpowiedz
Ładowanie...

DarkStoorM
#16 Inspirator#

@uEdka Strzelam w ciemno, planują wyłączyć ten element na kontach firmowych (albo podczas przeglądania swoich ofert 😏 ) Na koncie prywatnym i nie będąc zalogowanym widzę najtańsze, na firmowym już nie, chociaż czasami się gdzieś tam wyświetli, ale to pewnie kwestia wyczyszczenia przeglądarki. Teraz właśnie wyczyściłem swoją i zmieniło mi na nowy widok....

Odpowiedz
Ładowanie...

uEdka
#21 Demiurg#

@DarkStoorM może nat not wyjaśni o co chodzi. Przydałaby się w końcu jakaś stabilizacja temu serwisowi, bo zbyt dużo zmian może się nam wszystkim odbić czkawką. 😏

Odpowiedz
Ładowanie...

majster_man
#11 Animator#

Jak obraz się zmienia to znaczy że coś się dzieje

Odpowiedz
Ładowanie...

uEdka
#21 Demiurg#

@DarkStoorM tak mi jeszcze do głowy przyszło, jutro 1 kwietnia, może Allegro szykuje nam jakiś nowy „żart” na dużą skalę. 😁

Odpowiedz
Ładowanie...

nat_not
Moderator
Moderator

@uEdka Możesz reklamować decyzję o odrzuceniu zgłoszenia przez formularz, do którego link jest widoczny na przesłanym przez Ciebie zrzucie.

Natalia
   Moderator

uEdka
#21 Demiurg#

@nat_not szkoda życia na walkę z waszą produktyzacją. Spójrz co można znaleźć wpisując nazwę zatwierdzoną przez Allegro 

https://allegro.pl/listing?string=herbata%20czarna%20ekspresowa%20Irving%2030g&bmatch=cl-e2101-d3681...

A teraz spójrz, co znajdziesz jak wpiszesz nazwę mojej aukcji

https://allegro.pl/listing?string=Irving%20herbata%20czarna%20poziomkowa%20z%20wanili%C4%85&bmatch=e...

Odpowiedz
Ładowanie...