anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż udziałów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Vryko
#18 Luminarz#

Witam. Czy sprzedaż udziałów w nieruchomości wymaga spełnienia jakichś szczególnych warunków na Allegro i ogólnie? Czy mając jakieś tam udziały, po prostu mogę je wystawić i czekać na efekty...czy tam ich brak? 😉 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Hej @Vryko miło Cię widzieć/czytać na Gadane 🙂 Muszę poprosić Cię o chwilę cierpliwości, konsultujemy tą sprawę, wrócę do Ciebie z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Vryko W zastępie Moniki wracam z info, że z naszej strony nie ma przeszkód jeśli chodzi o samą ofertę, bo tylko ogłoszenie, a nie umowa kupna-sprzedaży. Natomiast co do samych warunków oraz tego, jak to zrobić musisz to już sam określić. Najlepiej będzie jeśli jak najdokładniej opiszesz co jest przedmiotem ogłoszenia.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Podziękował, ze stosownym dygnięciem 😉

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
szymela54
Maestra

@Vryko Serwus Sołtysie 🙂

Jakoś posiedzenie konsultacyjne rady sołeckiej w Twojej sprawie przeciąga się, czy tylko mnie się tak wydaje?
No to w celu umilenia "chwili cierpliwości"🤣, opowiem Ci historyjkę, jak pewien opiekun gadów w zoo tłumaczył swoje zaniedbanie:
Wszedłem - jak co dzień rano - z karmą, do wybiegu dla żółwi. Nie zdążyłem domknąć furtki, kiedy one... szaaaaaaast, praaaaaaast... i uciekły! To był moment!

 

oznacz moderatorów