anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż zamarła choć lepsze statystyki ???

3tel_GSM2
#9 Pomysłodawca#

Witam nie wiem co jest grane ale obroty z 4tyś spadły mi do 1tyś dziennie a czasem nawet na poziom 700 zł śledzę branże i widzię że  obroty wzrastają na allegro a u mnie spadają co ciekawe konta nasze miały jakość że 12 % sprzedawców jest od nas lepszych teraz mamy trawność że 1-2 % sprzedawców jest od nas lepszych czyli dużo lepsza trafność powinna być  do tego na paru kontach doszedł nam status super sprzedawcy  a  sprzedaż z dnia na dzień spadła z 100 ofert na 15-20 dziennie ze wszystkich kont i co ciekawe nie umiemy tego wytłumaczyć skoro ceny te same asortyment na bieżąco uzupełniamy a tu taka lipa  wygląda to tak jak ktoś uciął nam zasięgi ????? czy ktoś miał ten sam problem że konto lepiej pozycjonowane do tego super sprzedawca a sprzedaż leży ?? dodam jeszcze że wciągu 2 miechów nie wpadł nam żaden negatyw i konta mają 100 % najgorsze konto ma 99,3% pozytywnych 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

grubcio2987
#11 Animator#

wakacje,czy ludzie już od allegro odchodzą??

oznacz moderatorów

3tel_GSM2
#9 Pomysłodawca#

pisałem że sprawdzam branże programem gdzie mam dzienne obroty i ilości sprzedane i widzę że na allegro wzrasta sprzedaż w mojej branży a u mnie zdechła czyli klienci nie odchodzą nie widzą moich aukcji 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Duży wpływ na trafność ma obecnie powiązanie z produktem , może to u Ciebie nawala ?

oznacz moderatorów

3tel_GSM2
#9 Pomysłodawca#

nie robię powiązań ale pokazuje mi że nie ma powiązania, a nam nie chce sie tego uzupełniać, a czy to konieczne ?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Jakość sprzedaży to nie wszystko.

Teraz to trzeba dopilnować, żeby spełniać wszystkie kryteria trafności i mieć wysyłkę 24H.

Za dużo czarnej magii dzieje się na allegro w tej chwili.

A i ten, powiązanie z produktem jest bardzo ważne.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

allegro ostatnio miesza z prezentacją ofert

trafność ma działać tak by oferty się nie wyświetlały lub była na samym dole

treść oferty nie ma już znaczenia

system działa bardzo wolno

część osób nie ma okienka "szukaj tez w opisach ofert"

macie u siebie wpisane np:

 

  • kod producenta:
    000000
  • Producent:
    3Tel
     
     

 

oznacz moderatorów

3tel_GSM2
#9 Pomysłodawca#

ale z chin dużo towaru nie posiada kodu producenta jest tylko ean który jest prawidłowy 

oznacz moderatorów