anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Odp.: Zaniżania oceny przez kupujących

#9 Pomysłodawca#

Nie bardzo rozumiem ocenę za ,Terminowe odpowiedzi w dyskusjach, i , Średni czas odpowiedzi w dyskusjach. Czy nie mając żadnej dyskusji tracę punkty w jakości sprzedaży bo wtedy jest po 0 punktów, a gdybym miał jakieś dyskusję i szybko w nich odpowiadał to dostanę punkty? 

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak to wyglądało u mnie. Ucieszyłem się, gdy pierwszy kupujący rozpoczął u mnie dyskusję i pomogłem mu błyskawicznie rozwiązać problem. Od razu przybyło mi 100 punktów w "Jakości mojej sprzedaży". Dziękujemy Allegro za super rozwiązania 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#19 Nestor#

@Speeedcuber Umiejętne wykorzystanie systemu. 🤣

Już widze te promocje : Jak rozpoczniesz dyskusję i odznaczysz ją jako rozwiązaną ( szybko) dostaniesz ( jakiś) bonus ! 😂

_______
BRÓSLI
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#9 Pomysłodawca#

Zgodnie z sugestiami że lepiej mieć rozwiązane dyskusje z kupującymi niż ich nie mieć wcale założyłem sobie takową z prywatnego kąta i szybko na nią odpowiedziałem z firmowego. Po wszystkim zakończyłem dyskusję na prywatnym koncie i anulowałem zakup.... przybyło 50 punktów w jakości .

Mam wrażenie że jestem w jakiejś grze.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@gartdeco1 Bardzo sprytne posunięcie... przyznawać się do tego na podwórku allegro🤣

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Według mnie słuszne. Trzeba pokazywać Allegro, jak absurdalnie funkcjonuje. Rozpoczęcie dyskusji na Allegro oznacza zazwyczaj, że kupujący ma jakiś problem z zamówieniem. Według Allegro brak dyskusji, czyli brak problemów, to brak punktów za jakość sprzedaży... @gartdeco1 +1 🙂

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

@Speeedcuber To pokazywanie może skończyć się tak, że trafi na jakiegoś pracownika z misją, który stwierdzi, że było to co prawda kreatywne acz nieregulaminowe wykorzystanie systemu w postaci oszukania algorytmów pozycjonujących oferty po trafności... i wiesz co wtedy może się stać🤔

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Sprzedaży Jakość - Psia Kość

#15 Entuzjasta#

Tak sobie teraz patrzę, dlaczego przyznawane są punkty w zależności od UTWORZONYCH DYSKUSJI?

DarkStoorM_0-1593012781187.png

Czy to w ogóle jest realne? Oczywiście wykluczam gigantów co mają setki zamówień dziennie, wolałbym skupić się na przeciętnych sklepikach.

Przecież z tego forum kupujący są ciągle odsyłani do tworzenia dyskusji, więc z automatu spadają punkty za to, że po prostu otwierają dyskusje, a sporo z nich wisi jako otwarte.

Zrozumiałbym, gdyby punkty były odejmowane za nierozwiązane dyskusje. Dla mnie to nie ma sensu, kupujący niepotrzebnie otwierają dyskusje z pytaniami, na które odpowiedzi sami znajdą przeglądając swoje transakcje, chociażby ręczne sprawdzenie statusu przesyłki, dokładne czytanie opisów. Korzystajcie z Centrum Wiadomości, bo dyskusje służą do rozwiązywania realnych problemów z transakcją, a nie pytań o status przesyłki...

Odpowiedz
Ładowanie...