anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający, bez mojej zgody podpisuje aukcje nazwą mojej firmy! Co z tym zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Sprzedający HonorPL  https://allegro.pl/oferta/glany-czarne-martensy-1461-burzynski-polbuty-r-42-10503466852bez mojej zgody, do opisu aukcji, oraz tytułu aukcji wstawia nazwę mojej firmy. Oczywiście tworząc opis skorzystał z produktyzacji. Tym samy wprowadza w błąd kupujących. Co zrobić z tym fantem.  Nie oczekuję porad typu, zgłoś naruszenie zasad do allegro. 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14
pinsplash
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID produktyzacja to : @k_owczarek1  ciekawe jaka bedzie odp?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@BURZYNSKID 

Aukcja już usunięta, więc chyba problem z głowy. 🙂

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Wzywam naszych kochanych moderatorów, zgodnie z sugestią wzywam czarodzieja @k_owczarek1 👽

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Podrzucę jeszcze link do produktu z wariantami, gdzie używana jest nazwa mojej firmy i sugeruje się kupującym, iż buty wyprodukowała firma BURZYŃSKI https://allegro.pl/uzytkownik/HonorPL?string=burzy%C5%84ski&bmatch=e2101-d3794-c3683-fas-1-3-0528

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@BURZYNSKID Nie znam się, więc zapytam: czy te buty, które sprzedajesz na allegro to rzeczywiście są martensy?

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

martensy to nazwa potoczna którą można używać do określenia rodzaju butów. To tak jak adidasy czy workery. Nazwa mojej firmy to BURZYŃSKI, Wygląd kształt tych butów przypominał oryginały, co nie jest sprzeczne z prawem, gdyż nie zawiera żadnych znaków firmowych sugerujących produkt innej marki.

oznacz moderatorów
Client:98572120
#13 Ambasador#

@BURZYNSKID W takim razie powinieneś się cieszyć, bo nazwa Twojej firmy stała się dla wyrobów martensopodobnych tym, czym są nazwy "adidas" dla trampków i "rower" dla bicykli.

__________________
Czas zlikwidować czarną listę kupujących. Najwyższa pora! Zagłosuj, powiedz innym - wszyscy zyskają.emoji
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID Wskazane oferty zostały zweryfikowane i zakończone.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@BURZYNSKID Jest jeszcze 10503466909, do tego kraj wysyłki: Chiny. 

Ach, teraz będzie tego coraz więcej odkąd sklepy z Ali zaczęły korzystać z Allegro API 😉

oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Chińczyk pewnie nie wie, że "Burzyński" to marka, myśli, że to określenie jakiejś cechy towaru jak materiał albo kształt 🙂

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID a jak ktoś kupi twoje buty i będzie je chciał sprzedać na allegro

to nie może ich wystawić?

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Jak kupi moje buty, to oczywiście może je wystawiać i napisać, ze zostały wyprodukowane w firmie BURZYŃSKI. 

oznacz moderatorów