anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status zamówienia "Odbierz przesyłkę" - odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy

nexterio_pl
#7 Wielbiciel#

Czy tylko ja mam ten problem, że allegro pokazuje klientom w ich "Szczegółach zakupu" od razu status "Odbierz przesyłkę" niezależnie od jej statusu w allegro? Wprowadza to klientów w błąd i jadą do punktu po paczkę, której jeszcze nie ma. Czas realizacji zamówienia to 5-7 dni roboczych. W podsumowaniu zamówienia jest planowana dostawa, ale potem jej nie widać.
Taki status pojawia się od razu po złożeniu zamówienia, moim zdaniem powinno być napisane "w trakcie realizacji". To my informujemy klienta zmieniając status zamówienia i generując automatycznie maila do klienta z informacją. 

Powstaje chaos przez takie statusy.

Zrzut ekranu 1.pngZrzut ekranu 2.png

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nexterio_pl dziękuję za Twoje zgłoszenie! Konsultuję tą sprawę, dam znać gdy otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

nexterio_pl
#7 Wielbiciel#

napisałem też wiadomość w formularzu kontaktowym w tej sprawie, czekam na info. Dzięki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@nexterio_pl wracam z informacjami z konsultacji. 
Ponieważ odbiór osobisty nie jest przesyłką, którą możemy śledzić kupujący może sam oznaczyć zamówienie jako odebrane. Status "ta przesyłka czeka na odbiór" będzie wisiał dopóki kupujący nie podejmie akcji.
Jeżeli nie kliknie w przycisk 'oznacz jako odebrana' to status "odbierz przesyłkę" będzie się cały czas pojawiać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów