anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia rabatów na konto klienta

koltat
#11 Animator#

Czy Allegro umożliwi sprzedawcom przydzielanie wybranym klientom rabatów wyrażanych w procentach?

Rabat ten można by również uzależnić np. od wartości zakupów. Wiadomo, że spora grupa klientów jest roszczeniowa, albo inaczej "wymaga wyższej jakości obsługi" i ta grupa niech płaci za wyższą jakość. Istnieje również lwia część stałych klientów, ba nawet potrafiąca i chcąca ewentualne problemy rozwiązać bez użycia negatywów oraz wszczynania alarmów w dyskusjach - i tych należałoby gloryfikować, choćby stałym rabatem, określanym na konkretne konto/login kupującego.

-None-
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@koltat  Bardzo dobry pomysł. Popieram!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@koltatUzasadnię jeszcze. Kupiłam sweter w dużej firmie XYZ. Przysłali mi nie ten rozmiar. Zadzwoniłam, a grzeczna pani przeprosiła, kazała odesłać na ich koszt i dała 10% rabatu na następne zakupy. No to zrobiłam kolejne zakupy. Gdyby nie ten rabat, nic bym, póki co, nie kupiła 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

Dokładnie. Przy tylu różnych praw konsumenckich wynikających, a to z ustawy, a to z portalu Allegro, które jest jeszcze bardziej prokonsumenckie niż ustawa przewiduje - to tylko cena produktu pozostaje jedyną formą dowolnie kształtowaną przez sprzedawcę, i jako sprzedawca chciałbym móc z niej korzystać na wszystkich płaszczyznach.

-None-
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@koltat  Można by to zrobić tak: wpisujesz na swoją listę nicki zasłużonych kupujących i określasz %rabatu jaki im przysługuje. Oni dostają od Allegro powiadomienie, że u Ciebie mają zniżkę 5, 10, 15%. Na koniec system odlicza stosowną kwotę od zakupu klienta i klient jest szczęśliwy. Częściej wróci.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

koltat
#11 Animator#

Tak, zasłużonych - jaka ładna nazwa

-None-
oznacz moderatorów

Xard86
#10 Popularyzator#

A potem Allegro wprowadzi prowizję od wartości udzielonego rabatu 😉

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@Xard86NIE KRACZ!!!! WYPLUJ TE SŁOWA!!!

Ula

Ula
oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Xard86Allegro jak Allegro, ale US na pewno się tym zainteresuje (i nie mam na myśli United States 😋)

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@koltatNo nie, że piękna? Nawet lista takich mogłaby się nazywać  >Aleja zasłużonych kupujących<  🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów