anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super obniżka która nie jest obniżką.

hiphopshoppl
#11 Animator#

Jak ustawić taką promocję zważywszy na to że wg, statystyk ten produkt nigdy nie kosztował 49,99
No i czy jest to etyczne i w ogóle zgodne z prawem? Celowe wprowadzanie w błąd klienta? 
@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

259865787_10220473761609895_3078541520531737028_n.jpg

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hiphopshoppl, jeśli oferta wzbudza Twoje wątpliwości, zachęcam Cię do jej zgłoszenia przez ten formularz. Weryfikujemy każde takie zgłoszenie i w razie potrzeby podejmujemy odpowiednie kroki.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

hiphopshoppl
#11 Animator#

Nie wzbudza, po prostu chce to zrobić u siebie tylko nie wiem jak i proszę o poradę. 
Oferta lata tak już kawał czasu i sprzedaje więc napisz co daj takie możliwości ? Jakiś abonament ekspercki, strefa okazji? @mr_oma 
Jesli regulamin allegro nie ma nic przeciwko to też chce takie oferty wstawiać. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#
 
oznacz moderatorów

Client:91673713
#1 Nowicjusz#

Ja też chętnie się dowiem w jaki sposób ustawić taką promocję. Chodzi mi o aspekt techniczny. Aby był taki wygląd przekreślonej ceny i pokazany rabat. Proszę o pomoc 🙂

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@hiphopshoppl @Client:91673713 Cześć. 🙂 Są to oferty w Strefie Okazji.

Do Strefy możecie zgłosić swoje oferty z poziomu zakładki Moje oferty (przy wybranej ofercie kliknijcie w "Akcje", a następnie "Zgłoś do: Strefa Okazji".

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Strefie Okazji, to zachęcam Was do udziału w bezpłatnym kusie od Akademii Allegro: https://allegro.pl/akademia/poznaj-strefe-okazji-allegro. Kurs pozwoli Wam poznać wszystkie możliwości Strefy Okazji, a także sprawdzicie opłaty i zapoznacie się z warunkami, jakie należy spełnić 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów