anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś z Was może polecić albo odradzić ten kurs?

MrCookCorp
#7 Wielbiciel#

Czy ktoś z Was może polecić albo odradzić ten kurs? Albo powiedzieć coś o analizach i poprawieniu sprzedaży po skorzystaniu z usług vsprint.pl?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mwmonety
#21 Demiurg#

Życie daje lepszą szkołę pohandluj trochę i sam poznasz co jest dobre a co nie szkolenia takie są w pewnym celu i nie chodzi tu zwykle tylko o twój lepszy zysk.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@MrCookCorp  Najlepsze szkolenie to nadążanie za zmianami na Allegro.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 No ale tu to trzeba być bardzo szybkim ,mieć dobry wzrok,słuch i cierpliwość.

oznacz moderatorów

MrCookCorp
#7 Wielbiciel#

@mwmonety zdaję sobie sprawę, że część szkoleń nie jest realnie pomocna, ale nie zawsze jest sens odkrywać poznane przez kogoś mechanizmy ... 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@MrCookCorp, na Allegro nie trzeba szkoleń, wystarczy cenę obniżyć poniżej cen hurtowych i klienci twoi🙂

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@MrCookCorp Ale wiesz, że wiedza kosztuje (z reguły czas i pieniądze)😉

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, nie wiem czego bardziej szkoda, czasu czy pieniędzy. I dotyczy to nie tylko szkoleń Allegro🙂

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@MrCookCorp  Czy to prowokacja jakaś?

Przecież jesteśmy  na  Allegro, więc  odradzać  tutaj, tak publicznie  byłoby niezbyt fair  wobec gospodarza, właściciela.
A żeby zachęcać  trzeba by najpierw samemu w kursie uczestniczyć i co nieco wiedzieć o  metodyce. Zapisz się  chętnie wysłuchamy Twojej opinii

oznacz moderatorów

MrCookCorp
#7 Wielbiciel#

Wychodzi na to, że wspomniałem o szkoleniu, a nie pokazałem linka - organizuje to vsprint..pl:

 

https://szkolenieallegro.pl/

 

oznacz moderatorów

OlaOlalala
#2 Obserwator#

A ja polecam. Jeśli ktoś chce się rozwijać to dobrze jest się szkolić i korzystać z różnych źródeł. Nie chodzi o ślepe wierzenie we wszystko co się usłyszy, ale testowanie i poszerzanie horyzontów. Byłam u Pawła na szkoleniu i duuużo z niego wyniosłam. cool

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@OlaOlalala "Byłam u Pawła na szkoleniu i duuużo z niego wyniosłam." - a konkretnie wszystkie długopisy i ołówki😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Ciekawa dyskusja, jako twórca szkolenia pozwolę sobie dołączyć 🙂

Dziękuje za wywołanie tematu, rzeczywiście postanowiłem stworzyć szkolenie online, ponieważ dostawałem o to mnóstwo pytań. Od samego początku inicjatywa społeczności Allegro, od tematyki, przez formułę a kończąc na cenie. Zebrałem 12 lat doświadczeń, zaprosiłem 15 ekspertów i po 173 kursantach, którzy obecnie aktywnie śledzą lekcję wiem, że warto

Dodatkowo nie kończe na tych lekcjach, będą kolejne - zapraszam do proponowania tematów. Zauważyliście, że Allegro się zmienia i ja również jestem świadom, dlatego będę prowadził cykliczne webinary.

Wiem, że małym firmą nie jest łatwo konkurować na tym rynku, że wydatek rzędu tysiąc złotych to duża inwestycja, natomiast taką wiedzę ciężko sprzedawać za 19 zł co 10 dni 🙂 

Jeśli jesteście zainteresowani próbką materiału - łatwo mnie znajdziecie w internecie.

Również dużo wartościowych, darmowych treści jest na YT czy moim blogu (zaczynając pracę na szkoleniem troche kurzem obrósł, ale mam już na niego pomysł

Do zobaczenia na handlowym szlaku, jeśli są pytani zapraszam do dyskusji. 

Paweł od Allegro

 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@VSPRINT_PL

*firmom, na klejnoty rogatego😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

dobrze że jesteś 🙂

oznacz moderatorów