anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro - gdzie jest opcja szukaj w opisach ofert?

RED
#21 Demiurg#

Allegro gdzie jest opcja szukaj w aukcji ????

właśnie mi zniknęła opcja szukaj w aukcji - jak mam teraz znaleźć potrzebne produkty?

sorry ale po typie eanie czy nazwie lub głupawych podpowiedziach systemu nie tego nie znajdę

tak jak nie znajdą tego Kupujący, którzy chcą kupować towar u mnie

 

może by tak @_HolaOla_ @cloudcloud allegro napisało wcześniej, że planuje tą opcje wyłączyć

 

oznacz moderatorów
108 ODPOWIEDZI 108

PhoteshOne
#7 Wielbiciel#

No właśnie tym bardziej że np szukam myszki komputerowej z wbudowanym akumulatorkiem, a Allegro nie ma takiego filtra, a wiem że w opisie znajdę taką informacje - więc po to to jest ,wspomaga to czego Allegro nie może.

oznacz moderatorów

DevilishTyrant
#8 Zapaleniec#

Wcześniej były kanały RSS co umożliwiało wyszukanie przedmiotów używanych, które rzadko pojawiają się w sprzedaży. To również usunęli jakby było to zbędne. Allegro staje się coraz bardziej nędzną stroną, gdzie zamiast ułatwiać obydwu stronom czyli sprzedającym i kupującym to coraz bardziej utrudnia.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

DevilishTyrant
#8 Zapaleniec#

Obserwowane wyszukiwania to spam na meila z opóźnieniem. Kanały RSS działały w czasie rzeczywistym i można je było włożyć w dowolny soft do ich ściągania. Co mi z informacji o wystawionym przedmiocie dzień po wystawieniu gdy już może być kupiony.

 

Zakładam że allegro robi to tylko dla kasy, aby zmniejszyć obciążenie serwerów. Skoro **piiip**i myślą że tylko zysk się liczy to mam nadzieje że ich strona upadnie i zje ich konkurencja.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@DevilishTyrant Lepsze to niż nic. Ty wiesz co to RSS, ja to wiem, ale 99% przeciętnych [edycja] nie ma pojęcia o czym mowa i co to za rodzaj czarnej magii😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

sylbow
#7 Wielbiciel#

Super, że pojawiła się znów możliwość szukanie w opisach.

oznacz moderatorów

flippper
#1 Nowicjusz#

Ja jej nadal nie mam, I jak nie wróci ->to na bok sentymenty zarejestruje się w **piiip** i walić f...n allegro. 
Strzelają sobie w kolano -tym wyszukiwaniem, zachciało się oszczędności na serwerach urządzać.  Chociaż ta oszczędność się w sumie uda, jak odejdzie z allegro parę milionów klientów a a potem sprzedawców to i obciążenie rzeczywiście spadnie.

oznacz moderatorów

bogdan_se
#7 Wielbiciel#

tu chyba nie chodzi o oszczędności na serwerach tylko chyba powolne wyparcie prywatnych i małych sprzedawców aby zostali tylko sami giganci, chyba chcą sprawić tak że zaczniesz kupować to co im sie podoba...

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@bogdan_se @RED @kostas11 podejrzewam ze to produktyzacja.... aby można było wyszukiwać tylko po tytułach, aby łatwiej to było "opanować" tak aby wszyscy sprzedający np wykałaczki X - mieli to w tytule. Aby kupujacy nie mógł się doszukać od razu ze np ten sprzedaje wykałaczki X wersja z takiego drewna a ten wykałaczki X drugi gatunek itp... Mają zostac wykałaczki X. Oczywiście ze szkodą dla kupującego i sprzedajacego ale to akurat nie ma znaczenia.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów