anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybka wpłata nie działa

chmielna12
#11 Animator#

Od kilku dni próbuję opłacić rachunek allegro niestety z szybkiej wpłaty działa mi tylko blik. Zniknęła płatność kartą z której korzystałem. Czy da się coś z tym zrobić? Czy wpłata kartą zniknęła na stałe?

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

chmielna12
#11 Animator#

zmieniałem przeglądarkę i czyściłem cookies.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli został Blik to wyczyść przeglądarkę.😁

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Nie pomaga 😞

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@LEW433 

to nie wina przeglądarki. W firmie próbowaliśmy 3 komputerów i różnych przeglądarek. Brak płatności kartą wszędzie. Przy próbie zapłaty szybkim przelewem nie łączy z bankiem.

Przechwytywanie zawartości sieci Web_30-6-2022_102612_allegro_pl.jpeg

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  mozna prosić o interwencję gdzie trzeba?

Swoją drogą płatności za Allegro, to chyba jedyna rzecz, aż do teraz, która zawsze działała, a przynajmniej ani ja, ani nasza firma nie miała z tym problemów. Coś pechowy ten rok pod względem usterek i chybionych udogodnień na Allegro.

P.S.
Mała errata. Szybki przelew z mBanku poszedł po dłuuuugim oczekiwaniu na połączenie, przy próbie zapłaty z Santandera wywalało błąd, też po dłuższym czasie oczekiwania.

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

U mnie szybki przelew z banku też nie działa a na koncie z blikiem mam drobne ...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@chmielna12 @medalik_2009 trudności z opłaceniem rachunku kartą mogą być związane z błędem technicznym PayU. Nie mamy jeszcze informacji, kiedy problem zostanie rozwiązany. 
Możliwość płacenia kartą zostanie przywrócona, gdy tylko operator upora się z awarią. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów