anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Szybkie łączenie zestawów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Orientuje się ktoś czy mając jeden przedmiot, który chce połączyć w np w 100 różnych aukcjach dodając do każdej tylko ten jeden przedmiot i tworząc zestaw

Robić to szybciej? Niż za każdym razem po kolei tworzyć osobny zestaw z tym samym jednym przedmiotem w innej aukcji.

Myślę, że zrozumiale napisałem 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maJk96 pytanie czy chcesz, aby kupujący mieli możliwość kupienia zestawu lub pojedynczej oferty? Czyli stowrzyć zestaw ofert. Czy chcesz wystawić zestaw produktowy? Wówczas w jednej ofercie oferujesz kilka produktów i kupujący kupuje całość to będzie zestaw produktowy.
Tutaj te dwie opcje są opisane.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Dziekuje za odpowiedz!


Będzie to zestaw produktowy składający się z dwóch produktów w którym jeden się cały czas powtarza. 

Np: mam 100 kwiatów rożnego koloru, ale do każdego z nich chce sprzedać w zestawie wazon, czyli klikam wazon połącz z kwiatem białym to daje jeden zestaw, później znowu klikam wazon i dodaj kwiat koloru czerwonego i kolejny zestaw i tak 100 razy… a co jeśli mam 1000 takich produktów to mam 1000razy tak klikać i łączyć je pojedynczo? 

Opisałem już jak najbardziej obrazowo potrafię 🙂 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maJk96 wszystko rozumiem, dziękuję. Muszę skonsultować z zespołem czy jest na to szybszy sposób. Dam znać gdy tylko otrzymam odpowiedź! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje i czekam!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maJk96 wracam z odpowiedzią, przykro mi, ale nie ma możliwości grupowego utworzenia zestawów produktowych. Trzeba to po kolei wyklikać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Dziękuje, współczuje tym co maja tego tysiące 😉 

oznacz moderatorów