anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tanio już było :D

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
56 ODPOWIEDZI 56

Agent051
#16 Inspirator#

Cieszmy się i radujmy 😂 Czas wybrać drogę, która omija Allegro.

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Jak podpowiesz gdzie, chętnie skorzystamy

oznacz moderatorów

idf2005
#9 Pomysłodawca#

Jak powiada Wujcio Dobra Rada:

Otwierasz własny sklep internetowy, robisz ceny jak na Allegro i dajesz klientom darmową przesyłkę za zakupy powyżej 100 zł.

Sukces to tylko kwestia cierpliwości i reklamy z przewagą reklamy. 😉

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

@idf2005 mam tak od roku, wysyłka od 60zł gratis ceny nawet niższe niż allegro a 90% i tak chce przez allegro, tak ludzi wyszkolili

 

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Bo mają "dyskusję" mogą postraszyć "negatywem" i czuja władzę, nikogo nie obchodzi, że po stronie sklepu jest człowiek, który ciuła te zamówienia....

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

W tym szaleństwie może być metoda, bo ceny -% allegro, z normalną ceną wysyłki nie pyka tak jakby człowiek myślał.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@idf2005  przy tym co sie teraz dzieje własny sklep może byc jedynie dodatkiem do platform a nie podstawowoym żródłem sprzedaży..

Wszystkie sieciówki poszły w sprzedaż internetową i zrobiło sie bardzo ciasno. Do tego doszły nowe platformy. Wiec jeśli chodzi o własny sklep to : albo trzeba byc wlascicielem bardzo silnej marki która przyciągnie klienta albo mieć mnóstwo pieniedzy na reklame . A wkładając mnówstwo pieniedzy w reklame może sie okazać że koszt własnego sklepu przekroczy koszty opłat na platformach.

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

oj tak, jeszcze koszta z bramką płatności, ale to już przy finalizacji zakupu płacisz, nie jako abo. Co nie zmienia faktu, że jeżeli sprawe ogarniesz nisko kosztowo to taki sklep nawet bez reklamy zawsze "coś" przyniesie, ale zgadzam sie, jako główne źródło sprzedaży to kiepsko - bo aplikacje mobilne, bo kliku-kliku, łatwy zwrot.... Allegro wiedziało jak wytresować klienta

oznacz moderatorów

ORBITKA26
#9 Pomysłodawca#

teraz mam zamówienie 500zł 10 czapek kupionych mamusia poprzymierza 9 oddaje, zostaje zakup za 50zł jak będzie rozliczany smart?  takich transakcji mam ostatnio bardzo dużo min 300zł zostawiają 1 sztuke za 40-50zł co na to allegro?

 

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Jak to co ? Prowizja się należy. Za zwrote w terminie oddają prowizję jeżeli o nią wystąpisz.... Niestety... zależy im na konsumentach bardziej, bo gdzie znajdziesz taki rynek ?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Inflacja 😁

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Ty podniesiesz ceny, to pojdą do konkurencji, bo u Ciebie nie ma inflacji. Czekamy na Tarczę-Allegrową

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

sapsa podwyżki są jednakowe dla wszystkich , albo podnosisz ceny , albo szukasz oszczędności , trzecia opcja to wysiadka .

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@sapsa Prowizję oddają, ale nie oddają dopłat do smarta.

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Jasne że nie, ale Allegro mówi, że możesz wystąpić o wyrównanie szkód jakie wyrządził sprzedający bezpośrednio do niego na drodze wezwania do zapłaty i z powódctwa cywilnego.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ORBITKA26   A Allegro na to : "przytulę 6,99 zł " 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Musisz doliczyć koszty Smarta najwyższego do ceny 1czapki. 

oznacz moderatorów

lyro
#9 Pomysłodawca#

Po prostu wlicz opłatę za przesyłkę smart do ceny towaru. Ja tak robię od początku mojej sprzedaży na allegro.

oznacz moderatorów

sapsa
#7 Wielbiciel#

Jeżeli konkurencja nie jest duża lub towar jest drogi te 'kilka' złociszy nikt nie odczuwa. Inna sprawa jak masz przedmioty za 10-20 zł, wtedy te "nowe podatki allegro" będą znacząco odczuwalne.

oznacz moderatorów