anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Teraz wszystkim zalogowanym kupującym wyświetlamy dane kontaktowe

annas14-firma
#16 Inspirator#

5 maja 2022, 17:32

Teraz wszystkim zalogowanym kupującym wyświetlamy dane kontaktowe jeszcze przed zakupem – na stronie oferty.

annas14firma_0-1652294715892.png

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na taki taki komunikat. Ja go przeczytałem i pomyślałem. że to zmiana w dobrym kierunku.

Dziś sprawdzałem liczbę sprzedawców, którzy użyli w parametrach ofert mój znak towarowy (niestety ich liczba stale rośnie). Zwykle wysyłałem do nich prośbę o zmianę w ofercie. Chcąc sprawdzić kontakt do jednego z nich kliknąłem pokaż i co zobaczyłem: 

annas14firma_1-1652295062849.png

 

Jako kontakt ze sprzedawcą podano adres z domeny allegromail.pl
W zasadzie jeżeli pytania moich potencjalnych klientów do mnie dotrą to nie przeszkadza mi to.

Ale jaki jest cel takiej zmiany? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

w zwiazku z wczorajszym tematem uwazam, że powinni usunąć całkowicie centrum wiadomosci i "maskowanie" maili

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

generalnie

lepsze jest wrogiem dobrego

na allegro lepsze jest gorsze od poprzedniego

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

No jak to jaki. Jakby klient wysłał wiadomość bezpośrednio na Twój to w jaki sposób allegro by ją przeczytało i sprawdziło czy poza nie sprzedajesz? Ale i tak plus ze w końcu jest ten numer telefonu.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@annas14-firma Nie rozumiem, mail na Allegro jest już od dawna "maskowany". Wiadomość trafia na e-mail sprzedawcy tak jak normalnie by trafiła.

oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

@Client:94057046 no nie trafia tak normalnie

trafia na skrzynke allegro i ze skrzynki allegro zostaje przekierowany na wlasciwy adres

 

Do tych maili maja dostep pracownicy allegro, ostatnio nawet tresc wiadomosci zostala wrzucona na publiczne forum ( wątek usunięty )

Niedawno jeden z moderatorow przyznał, że zdecydowana wiekszosc uzytkownikow merytorycznie odpowiada na zadane pytanie w ciagu 24 godzin

Nie ma mozliwosci posiadania takich danych bez czytania wiadomosci

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Client:80340374 Nie napisałem, co się dzieje po drodze z wiadomością. Napisałem, że trafia na właściwy adres. 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@Client:94057046 Wydaje mi się, że nie od dawna. Szyfrowane były emaile kupujących ale w kontaktach do sprzedającego były adresy podane przez sprzedawcę w danych konta.

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

nie odo dziś wiadomości są cenzurowane przez allegro 

oznacz moderatorów

annas14-firma
#16 Inspirator#

@IZULA50 nie jest dla mnie problemem, że allegro kontroluje czy treść wiadomości ne narusza regulaminu. Problem powstaje wtedy, gdy klient (który nie ma zwykle wiedzy jak działa komunikacja na portalu) będzie negatywnie oceniał sprzedawcę za brak komunikacji. Czy aktualnie stosowane algorytmy są dostateczne? Nie zobaczymy bo nawet nie będziemy wiedzieć, że kupujący chciał się skontaktować.

oznacz moderatorów