anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Gdzie mogę sprawdzić na które wiadomości mieliśmy przeroczony czas odpowiedzi?

Dzisiaj straciliśmy SS z tego powodu, co jest dziwne bo mamy automat, który dodaje wiadomość w 5 minut od pytania. Dodatkowo nie otrzymaliśmy żadnego maila ostrzegawczego, jak to zwykle ma miejsce...

TERMINOWE ODPOWIEDZI NA WIADOMOŚCI KLIENTÓW - 98,82%
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PRZESZUKAJ_NET Cześć. 🙂 Takie informacje znajdziesz w panelu Jakości sprzedaży (https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/jakosc-sprzedazy). Przy mierze Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów zobaczysz opcję "Zobacz zestawienie". Po kliknięciu w przycisk będziesz mógł wygenerować i pobrać raport. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PRZESZUKAJ_NET
#10 Popularyzator#

Czy na każdą wiadomość musi być odpowiedź? Czy tylko na pierwszą?

Bo widzę że mamy jakąś wiadomość bez odpowiedzi, chociaż nie była ona pierwszą wiadomością i nie wymagała ona dalszej odpowiedzi

oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

@PRZESZUKAJ_NET  napisał(a):

mamy automat, który dodaje wiadomość w 5 minut od pytania.


Automat to największy rak korespondencji na allegro. Może i Sprzedawca "odpowiada" w ciągu 24h, ale rzeczywista odpowiedź nie zawsze mieści się w 24h, co jest omijaniem zasad Allegro odnośnie przyznawania statusu Super Sprzedawcy.

Moje pytanie do moderatorów - @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ - czy możecie wprowadzić zapis do regulaminu, że ma chodzić o rzeczywistą odpowiedź w 24h, a nie automat?

Po co mi odpowiedź w stylu "dziękujemy za zgłoszenie, odpowiemy w godzinach pracy"?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

większego gufna od tego typu automatów nie widzialem 😮

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@reboot23 myślisz, że pracownicy Allegro "ręcznie' sprawdzają odpowiedzi na wiadomości, czy robi to za nich automat?

Jeśli odpowiesz sobie na to pytanie, to będziesz wiedział, że ten zapis w regulaminie będzie martwym zapisem. 😛

Poza tym, co byś chciał? Żeby Allegro czytało jeszcze korespondencję między użytkownikami? Wiesz co przewiduje kk za naruszenie tajemnicy korespondencji? Tak naprawdę blokowanie przez automat Allegro niektórych treści w wiadomościach i uniemożliwienie ich wysłania również podpada pod taki paragraf.

oznacz moderatorów

reboot23
#11 Animator#

Przecież allegro czyta wiadomości, bo przechodzą przez ich serwer @allegromail.pl 🙂

A odnośnie banowania za automat chodziło mi o możliwość zgłoszenia tego z poziomu korespondencji.

oznacz moderatorów