anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Highlighted

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

#8 Zapaleniec#

Jak nadać w smart jak to cały dzień się wyświetla -Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Highlighted

Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

#21 Demiurg#

Ten komunikat nic nie znaczy, odśwież stronę i powinno być git 🙂
każdy tak ma, jak coś to wyłącz adblocka 😛

Highlighted

#8 Zapaleniec#

Odświeżenie nic nie daje

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

#9 Pomysłodawca#

głupoty gadasz

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#21 Demiurg#

Któryś sprzedawca przerabiający ten temat już tu pisał jakiś czas temu, że taki stan może trwać długo, bardzo długo. Poczekaj do jutra.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@lukaszb8423 No to instrukcja.

1. Tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiazane-aplikacje usuwasz powiązanie z "Allegro InPost Integration"
2. Tutaj https://manager.paczkomaty.pl/allegro/import-auctions klikasz w "Zarządzanie kontami", usuwasz powiązane konta, klikasz "DODAJ NOWE", wpisujesz nick i klikasz "Powiąż"
3. Otwiera Ci się strona allegro, gdzie w kolejnych oknach klikasz na "DALEJ", "KONTYNUUJ" I "POWIĄŻ KONTO"

To wszystko bez wyłączania jakichkolwiek rozszerzeń w przeglądarce, specjalnie sprawdzone przed momentem.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

Zrobiłem jak napisałeś i nie otworzyła się strona Allegro tylko znowu ten komunikat

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@lukaszb8423 Przypadkiem nie masz zablokowanego wyświetlania popup-ów w przeglądarce?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

U mnie to samo "Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!"

i kicha

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Odp.: Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!

Moderator
Moderator

@STIP W tym wątku wyjaśniamy co się dzieje.

Ktoś pomógł Ci w rozwiązaniu problemu?
Kliknij To jest rozwiązanie! i pomóż innym znaleźć najlepszą odpowiedź!

Natalia
Allegro Gadane
Moderator
Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#7 Wielbiciel#

Teraz zrobiłem to co napisałeś i pomogło. Dzięki wielkie !!

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#10 Popularyzator#

U nas to samo - usunięcie połączenia w Allegro i ponowne powiązanie nic nie daje - cały czas mamy komunikat: " - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro! "

@_HolaOla_  @nat_not - wiadomo coś?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#2 Obserwator#

Mam dokładnie ten sam problem.Wiadomo jak to rozwiązać ?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

@www_grimer_pl  zostaje nam czekać póki co

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

Ekspert InPost

Szanowni Państwo,
informujemy, że działanie wskazanych usług zostało przywrócone. Łączenie konta Allegro z Managerem Paczek, importowanie zamówień Allegro oraz tworzenie przesyłek Allegro powinno być dostępne.

W przypadku, gdyby pojawiły się trudności we wskazanym temacie zalecamy wykonanie następujących kroków:
1. Usunięcie powiązanego konta lub wybranie opcji "powiąż ponownie" w Managerze Paczek (zakładka Allegro, opcja "zarządzanie kontami").
2. Po ponownym powiązaniu powinni Państwo zostać przekierowani do strony allegro.pl gdzie konieczne będzie potwierdzenie wykonanej czynności.

Przed przystąpieniem do wskazanych działań prosimy o upewnienie się, że wyrażają Państwo zgodę na wyskakujące okienka w przeglądarce (pop-up).

W imieniu firmy przepraszamy za powstałe utrudnienia.

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

@InPost    Bicie piany, nadal to samo. Philkam__monety - Trwa uzyskiwanie dostępu... Upewnij się, że połączyłeś konto na stronie Allegro!    

a w imieniu firmy przeprosicie naszych klientów? Przecież skoro już wszystko działa macie nr telefonów oraz maile....

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#12 Orędownik#

@Philkam__monety Czy przeglądarka przypadkiem nie blikuje Ci pop-upów (w związku z czym nie otwiera się okno/karta z opcjami, gdzie należy potwierdzić konto)?

Odpowiedz
Ładowanie...
Highlighted

#8 Zapaleniec#

spróbój usunąć powiązania zarówno w allegro, jak i inpost, przeloguj się i spróbój zrobić ponowne powiązanie. Ja to musiałem zrobić kilka razy zanim zaskoczyło, pod mozilla w pc i na chromium w telefonie nie działało, dopiero na chrome poszło

Odpowiedz
Ładowanie...