anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Trzy gwiazdki za cenę przesyłki 6,99 zł: 6 kg (duży gabaryt) - ocena

DDW_dostawka
#8 Zapaleniec#

Witamy,

klient wystawił na 3 gwiazdki za cene przesylki 6,99 zł paczka w ruchu, za przesyłkę 40x40x40 ważącą 6 kg. Ocenił również na 3 gwiazdki opis przedmiotu oraz naszą obsługę, mimo iż przedmiot ma oceny 5/5, a my przez 2 lata nieustannie byliśmy super sprzedawcą, konsultant któremu zgłosiliśmy problem nie uważa iż jest to problem. Komentarz ten odebrał nam tytuł super sprzedawcy, kupujacy nie chce usunac komentarza bo jak napisał "nie bo nie". Wg konsultanta allegro wystawienie takiej oceny nie narusza polityki allegro, bo nie zawiera przekleństw..

W naszej ocenie tak jak Klient nie może obniżyć gwiazdek za cene zakupu w Smart tak nie powinien móc obniżyć przy jakieś minimalnej kwocie. Co o tym myślicie?

 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kzk87
#9 Pomysłodawca#

Masz racje, borykam się z takim problemem na bieżąco. Klient wybiera u mnie list polecony za 5,1zł kupując np bluze a później wystawia 2/5. Oczywiscie pracownicy allegro twierdzą ze jest to jego subiektywna ocena i może.

 

Prawo jest równe i równiejsze. Nie wygrasz z allegro. oni mogą Ty nie, ich wyysłka za 8,99zł jest zawsze na 5/5 a moja za 5zł jest zależna od widzimisię kupującego

oznacz moderatorów

a_brod
#12 Orędownik#

@DDW_dostawka Zgadzam się Tobą w 100%. Jeżeli mamy na swoich aukcjach ceny za wysyłkę ustawione przez allegro, to nie powinno być możliwości obcinania gwiazdek. Ja zawsze w takiej sytuacji wysyłąm prośbę do kupującego o usunięcie takiej oceny, ale tu zależy na kogo się trafi - po drugiej stronie.

Endrju
oznacz moderatorów

RLis
#10 Popularyzator#

Wczoraj dostałem jedną gwiazdkę i negatywa za "allegro polecony 5,90zł"

towar za kilkadziesiąt złotych, kupujący nie skorzystał ze smarta 🤔

 

Jak żyć 😝

oznacz moderatorów