anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tydzień minął, rząd wprowadza stan epidemii a jakie działania wprowadziło Allegro

DAFIT_P
#8 Zapaleniec#

Jak w tytule.

Minął tydzień, od dziś Rząd wprowadza stan epidemii, a jak wszyscy widzimy Allegro nadal milczy.

Kilka całkiem dobrych pomysłów użytkowników pozostaje bez echa.

Od Allegro tylko słyszymy, zakończcie aukcje i będziecie mieć spokój. Ale jak wszyscy doskonale wiemy nie jest to dla nas sprzedających najprostsza wersja, choć Allegro sądzi inaczej.

Allegro!!!!!

Tydzień temu mieliście już ponoć jakieś pomysły, o których jednak nie mogliście mówić na forum. Jedyne co się zmieniło to darmowy smart, który chyba średnio pomoże w razie czego sprzedającym. 

Czy po tygodniu milczenia i zamiatania problemu pod dywan i udawania, że nic się nie dzieje macie jakieś konkretne informacje dla sprzedających, które w realny sposób będą w stanie pomóc ??? 

Pozdr.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

a_brod
#12 Orędownik#

@DAFIT_P  Powinna być opcja: WYŁACZ SPZREDAŻ. Mam tak w soim sklepie, w momencie jak muszę przeprowadzić np. aktualizację, to poprostu wyłączam sklep, nie kończę aukcji/ofert,  tylko poprostu ukrywam stronę. Po wszelkich pracach serwisowych, sklep włączam. Moim zdanie też tak powinno być na allegro. 

Endrju
oznacz moderatorów

DAFIT_P
#8 Zapaleniec#

@a_brod całkiem spoko. Też mam tak u siebie w sklepie. Używaliśmy tej opcji głównie przy jego uruchamianiu, gdzie wiele rzeczy było jeszcze modyfikowanych.

Może takie rozwiązanie sprawdziłoby się teraz na allegro. 

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Jest taka opcja .... na e-Bay. Można po prostu ukryć oferty.

Na pomoc ze strony Allegro nie ma co liczyć, oni nawet nie potrafią się powstrzymać od nakładania na nas dodatkowych opłat i obowiązków, to co dopiero mówić o obniżeniu czy uproszczeniu procedur ...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

A ty myślisz że allegro nie ma problemu ( spadek sprzedaży, 1700 pracowników do opłacenia ) oni są firmą jak każda inna ja czy Ty, cieszmy się że allegro nie podnosi prowizji bo spadają im obroty.

Czemu Ty jako sprzedawca nie obniżasz cen dla kupujących też są w trudnej sytuacji firmy zamykają itp. obniż marżę do 2% i zarabiaj, a co się dzieje, podnoszą ceny ozonatory w lutym 100 zł teraz 300 zł, płyny 49 zł teraz 200 zł, żarcie w górę 😞

Allegro wprowadziło smarta dla wszystkich co by pobudzić sprzedaż.

Pomyślcie bardziej globalnie a nie tylko co Wam się należy 😉 Każdy dostanie po dupie prędzej czy później, stan epidemii to pikuś, można działać, jak prowadza stan wyjątkowy i godziny policyjne to wtedy to wszystko padnie 😞

Trzymajcie się, mi tez sprzedaż spadła o 95 %

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Tu nie chodzi o spadki sprzedaży, bo przed tym Allegro nikogo nie uchroni. Chodzi o jeden wyłącznik WYŁĄCZ/ UKRYJ, żeby na np. czas kwarantanny czy, nie daj Boże, choroby móc zawiesić sprzedaż, a potem jednym kliknięciem włączyć.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Ale przecież można zaznaczasz i kończysz zaznaczone aukcje, po wznowieniu masz tą samą liczbę sprzedanych sztuk, obserwujących itp. 

Może nie jednym kliknięciem bo zależy ile masz aukcji ale kilkoma da się 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 To wiem, ale jest to nieco upierdliwe dla tych,którzy mają tysiące aukcji.

Ula

Ula
oznacz moderatorów