anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł super sprzedawcy!

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Witam Serdecznie!

Czy może mi ktoś wyjaśnić naliczanie tytułu? 

Od trzech lat sprzedaje na allegro i za każdym razem mam tytuł super sprzedawcy.
Dzisiaj nie udało sie go uzyskać z powodu 0,001 oceny za gwiazdki a raptem dostałem przez cały miesiąc dostałem dwie oceny z jedną gwiazdką mniej i czy to naprawdę wygląda tak, że te dwie oceny zaważyły w ocenie ogólnej?.......... 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@maJk96 jak masz niewielka sprzedaż i jeszcze mniej komentarzy (użytkownicy wystawiają je obecnie o wiele rzadziej), to nawet jedna gwiazdka mniej w 1 komentarzu może mieć znaczenie. 🙂

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

To nie mam pytań, czas się powoli przesiadać na własną stronę internetową.

I teraz mam czekać kolejny cały miesiąc na ponowną weryfikacje? 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

daj sobie spokój, na dwóch moich kontach spełniam od dawna warunki SS, ale świadomię nie przystępuję do tego programu. On nic nie daje, wręcz przeciwnie, zawsze jak dostawałem tytuł, to jakimś dziwnym trafem wpadały mi negatywy od klientów, z którymi nie było kontaktu. Porównując obroty, to bez SS są one większe niż z tym tytułem, więc nie będę robił z siebie wariata i stawał na rękach, żeby dogodzić wszystkim kupującym.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Co miesiąc dostajesz monety do rozdania jak masz SS.

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

A nie jest też czasem tak jak było dawniej, że z tytułem SS pozycjonuje nasze aukcje wyżej? 

oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

to też

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

To teraz pytanie czy muszę czekać cały miesiąc czy jak spełnię warunki to mogę zgłosić się ponownie do SS od razu? 

oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Co miesiąc jest weryfikacja. 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@maJk96 jak straciłeś tytuł SS, to zgłosić się możesz jak zaczniesz spełniać warunki. Nie musisz czekać miesiąca, co miesiąc jest tylko automatyczna weryfikacja z naliczaniem monet za poprzedni okres. Ci co mieli tytuł SS ale go stracili, dostają automatyczne maile z informacją, że mogą ponownie się ubiegać o ten tytuł.

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

O właśnie o to mi chodziło, także jeszcze nie wygląda to tak tragicznie.... więc oby niedługo się udało, dzięki wielkie!

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

z monetami jest tylko problem, bo jest masa wyłudzaczy, którzy kupują dla monet, a potem zwracają towar. To tylko kłopot dla sprzedawcy. A co do pozycjonowania, nie zauważyłem żadnej różnicy. tak jak mówiłem, wieksze obroty miałem po utracie SS, niż jak ten znaczek się pojawiał, więc nie wierzę, że allegro wyżej pozycjonuje takie aukcje, a jeśli to w jakiś szczątkowy sposób. na pozycjonowanie ma wpływ, nie tyle tytuł ile wysokie statystyki, które można mieć również bez tytułu SS.

dodatkowo zawsze jak miałem SS, były nerwy, żeby jakiś dziwny komentarz nie wpłynął na statystyki. I niestety często tak było. Doszedłem do wniosku, że ten tytuł jest po prostu jak marchewka na kiju, tylko po to, żeby sprzedawcy brali udział w tym wyścigu szczurów ku zadowoleniu allegro. Ja się na to nie piszę, i wolę mieć spokojną głowę 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Ja Ci wierze i patrząc co tworzy Allegro to naprawdę wychodzi na to, że najlepiej siedzieć, odpisywać klientom, pilnować komentarzy... a kiedy pakować i wysyłać na czas 😄

Ja nie mam porównania bo zawsze miałem SS, ale teraz zobaczę na własnej skórze jak to wpłynie na sprzedaż i zobaczymy ile to jest warte. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może tak być, mają tabelkę i przeliczają a jak jest niewiele komentarzy to niestety każda gwiazda się liczy.

oznacz moderatorów