anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł aukcji - niezgodne z regulaminem znaki specjalne

zegarkitorun
#1 Nowicjusz#

Allegro usunęło mi aukcję z informacją, iż w tytule aukcji mam postawiony wykrzyknik i że jest to niezgodne z regulaminem. Nie użyłem go celowo, zwyczajnie tytuł "zaciągnął się" w momencie wystawiania aukcji i łączenia z produktem w katalogu i tego nie zauważyłem. Czy ktoś wie od kiedy widnieje taki zapis w regulaminie allegro?

Pytam bo jeśli zapis występował po wystawieniu mojej aukcji, to nie powinni jej usuwać bo ja nie mogę tego zmodyfikować, przecież tytułu aukcji zmienić się nie da jeśli są na niej zakupy.

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zegarkitorun przykro mi, że Twoja oferta została usunięta. Umieszczanie w tytule znaków specjalnych (na przykład @, !, [ ]) jako ozdobników jest niedozwoloną praktyką, piszemy o tym w tym artykule
Jeśli w katalogu produktów, w produkcie, z którym łączysz swoją ofertę zauważysz błąd, możesz skorzystać z przycisku "zgłoś błąd w produkcie". Zespół produktyzacji rozpatruje każde zgłoszenie i może zmienić tytuł produktu w katalogu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

safe_child
#7 Wielbiciel#

Super, to jest mi wiadome. Interesuje mnie jednak rzecz najważniejsza, od kiedy taki zapis powstał w regulaminie. Jeśli powstał po tym jak aukcja została wystawiona to allegro nie ma prawa usuwać aukcji powołując się na ten właśnie zapis, chyba że udostępni opcję zmiany tytułów w aukcjach trwających. Taką informację otrzymałem od pracownika UOKiK dlatego właśnie pytam o dokładną datę wprowadzenia tego punktu w regulaminie allegro.

Pozdrawiam, Łukasz

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@safe_child Wskazane zasady obowiązują od 22.02.2018 r. Od tego momentu wszystkie oferty powinny spełniać te wymagania (zmiany były zapowiadane z wyprzedzeniem tak, aby użytkownicy mieli możliwość dostosowania swoich ofert do nowych wówczas zasad).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów