anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ukrycie numeru telefonu dla kupujących.

badams71
#10 Popularyzator#

Dzień dobry! Może to typowa dla millenialsa cecha, ale nic mnie tak nie irytuje, jak klient dzwoniący do mnie z problemem z zamówieniem. Jeśli ktoś napisze w wiadomości, od razu mam informację o wszystkich zamówieniach, datę złożenia, wysłania, numer przesyłki i zero problemu. Jak ktoś dzwoni, to zazwyczaj nawet nie pamięta kiedy składał zamówienie, ani swojego nicku, bo po co. Stąd pytanie, czy można jakoś ukryć numer telefonu dla kupujących? Myślę, że nawet starsi użytkownicy zorientują się, że następnym krokiem jest napisanie wiadomości i ewentualny problem uda się rozwiązać.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@badams71 Cześć. Zarówno w treści ogłoszenia, jak i w zakładce "O sprzedającym" podawanie numeru telefonu jest zabronione - zatem kupujący powinni kontaktować się z Tobą wyłącznie przez Centrum Wiadomości.

W Twojej zakładce istnieje możliwość kontaktu wyłącznie przez Centrum Wiadomości - czyli "Pytanie do sprzedającego":

Screenshot (13).png

Twoje dane są udostępniane Kupującemu dopiero po zakupie i w tym momencie nie przywidujemy zmian w tym zakresie. Możesz zastanowić się nad wprowadzeniem numeru, który będzie dostępny wyłącznie w godzinach pracy. Możesz również poprosić kupującego o kontakt przez Allegro. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

badams71
#10 Popularyzator#


Dziękuję za odpowiedź. A gdzie dokładnie można zamieścić taką informację, żeby kontaktowali się przez Centrum Wiadomości? Żeby to było naprawdę widoczne.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ko_alka W którym miejscu oferty można podawać nr telefonu przy sprzedaży konsumenckiej? 

oznacz moderatorów